1Set Metallist Seina Riidepuu Kõrvaklapid Seista Multifunktsionaalne Ladustamise Riidepuu jaoks Kooli Asukoht Magamistoas Seina Müts-Rätik Ladustamine

• Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni
  • Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Omadused:

OOTDTY

Täiesti uus ja kvaliteetne

Täiuslik lahendus: alumiinium sulamist kokkuklapitavad konks on ideaalne lahendus neile, kes vajavad rippuvad ruumi oma kodus või kontoris.

Materjal: Valmistatud vastupidavast alumiinium sulamist, see konks on nii vastupidav ja kerge, mistõttu on seda lihtne teha.

Sobib:kõigile, kes vajab mugavalt riputada riided, kotid või muud esemed ei võta liiga palju ruumi.

Valik: Kas otsite, et korraldada oma kapp, lisada ladustamine oma vannituba või luua mugav koht üles riputada oma mantli tööl, see konks on ideaalne valik.

Unikaalne: on oma disain ja mitmekülgne funktsionaalsus, alumiinium sulamist kokkuklapitavad konks on must-have aksessuaar kõik kodus või kontoris

Tehnilised andmed:

Materjal: Alumiinium

Suurus: umbes.7.5x2.5x7.5cm/2.95x0.98x2.95in

Vabatahtlik värvid: Must/Hõbedane/Kuldne

Kogus: 1Set

Pakett Sisaldab:

4xHooks

8xScrews (teised tarvikud, mida pildil ei kuulu komplekti.)

Palun lubage 0-1cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.pls veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• suurus approx.7.5x2.5x7.5cm/2.95x0.98x2.95in
  • Materjal Alumiinium