Läbipaistev Koera Hambad Anatoomiline Mudel Loomade Suulise Hammas Lõualuu Veterinaar Haridus-Vahend

• Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Läbipaistev hamba mudel.

Valmistatud mittetoksiline, keskkonnasõbralike plastikust materjalist, vastupidav ja kerge.

Ideaalne veterinaar-anatoomiline uuring, koolitus lahkamine, või lemmiklooma omanik haridus/tutvustamise kord.

Näitab juured kõik hambad, sealhulgas incisors, kihvad, premolars, ja purihambad.Lõualuu see mudel saab avada, sulgeda, ja eraldatud täiendavaid uuringuid.

Kasutamine: õpetajad, anatoomia pedagooge, veterinaar-üliõpilaste ja teiste loomade hügieeni spetsialistid.kooli -, veterinaar-õpetamise kaunistused, kingitused.

Värv:läbipaistev

Materjal:plastik