Multi-funktsionaalne mõõteskaala Nurgamõõtjaga Skaala Valitseja Mitmekülgne Geomeetriline Joonlaua Skaala Lihtne Libistades Stabiilne Mõõtmise Kooli

• Koostamise Abimaterjalid
  • Kategooria : Koostamise Abimaterjalid

Multi-funktsionaalne mõõteskaala ideaalne kunstnike, üliõpilaste, muster kujundajad ja disainerid.

loodud ümarate nurkadega, et tagada, et see ei ole valus oma kätega, pakkudes samas täpseid mõõtmisi.

mitmekülgsed funktsioonid võimaldavad teil kergesti juhtida erinevaid graafika nagu nurgamõõtjaga kaalud, y ja x teljel, hulknurga augud, ja rohkem.

sisaldab funktsionaalseid joonis groove, ümmargused augud, mille raadius on märgid, lühike liin sooned, ja vallas lühike joonlaud.

meisterdatud kvaliteetsest plastikust, kerge ja vastupidav lihtne teisaldamist.

Kirje Nimetus: Joonlaud

Materjal: Plastik

Omadused: Multifunktsionaalne Selge Skaala, Lihtne Libistades

Suurus Andmed:

L: 21.7 cm/8.54", W: 8.4 cm/3.31" (Ligik.)

Märkused:

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Pakett Sisaldab:

1 x Valitseja