Sädelevat Pind Maxi Seelik Naiste 2023 Kõrge Vöökoht Tagasi Split Peidetud Lukuga Slim Fit Hip Pakitud Pikk Seelik Streetwear

• Maali Pliiatsid
  • Kategooria : Maali Pliiatsid

Faux Nahast Seelik Päilyntä Maxi Seelikud Kõrge-waisted Slim-fit Streetwear-valmis Tagasi Split Peidetud Moe-edasi

Stiilne ja mitmekülgne maxi seelik, mille eesmärk on suurendada oma kõverad ja esitleda oma joonis veatult.

valmistatud pehme ja hingav faux nahast materjal kõigile-päev mugavus.

suur-waisted disain pakub salendav efekt, kuigi hip seelik on pilu, lisab puudutus elegants.

sobib igasugune suvepäevad, kergesti siduda camisoles, t-särgid, särgid või eri stiile.

segada ja sobitada erinevaid tarvikuid nagu kotid, kaelakeed, ja kingad, et luua unikaalne välimus.

Kirje Nimetus: Maxi Seelik

Materjal: Faux Nahast

Stiil: Fashion

Sugu: Naised

Suurus Tüüp: Tavaline

Talje Tüüp: Kõrge Vöökoht

Pikkus: Pahkluu Pikkus

Sobib Tüüp: Slim Fit

Omadused: Sädelevat Pind, Tagasi Jagatud, Peidetud Tõmblukk

Suurus Andmed:

Suurus: S Vööümbermõõt: 64cm/25.2", Puus: 84cm/33.07", Seelik-Pikkus: 99cm/38.98" (Ligik.)

Suurus: M, Vööümbermõõt: 68cm/26.77", Puus: 88cm/34.65", Seelik-Pikkus: 100cm/39.37" (Ligik.)

Suurus: L, Vööümbermõõt: 72cm/28.35", Puus: 92cm/36.22", Seelik-Pikkus: 101cm/39.76" (Ligik.)

Suurus: XL, Vööümbermõõt: 76cm/29.92", Puus: 96cm/37.8", Seelik-Pikkus: 102cm/40.16" (Ligik.)

Suurus: 2XL, Vööümbermõõt: 80cm/31.5", Puus: 100cm/39.37", Seelik-Pikkus: 103cm/40.55" (Ligik.)

Märkused:

Palun vaadake meie suurus joonis ja valida õige suurus.

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

Pakett Sisaldab:

1 x Maxi Seelik