Vee Tassi Silikoonist Rõngas 650ml Toidu-klassi Õpilased, Sport Vesi Cup Pudel Ühes tükis Käepidemega Tassi Joomine Hea Tihendus Vee Cup

• Camping & Matkamine
SKU#: t20580 Laos
Sildid - Vee cup
  • Kategooria : Camping & Matkamine

Silikoonist Rõngas 650ml Toidu-klassi Õpilased, Sport Vesi Cup Pudel Ühes tükis Käepidemega Tassi Joomine Hea Tihendus Fitness

Tehnilised andmed:

See ei ole kerge leke, kui tagurpidi ja saab kergesti teha kõikjal abiga ümardatud väikest tassi suu ja kerge funktsioon.

Sa lihtsalt vaja veidi keerata ja selle kaane saab avada, mis on lihtne kasutada ja saab juua kohe pärast avamist kaanega.Lihtne ja stiilne kujunduse muuta seda lihtne teha, kui joogivee.Vee pudel on mugav kaasas kanda ja lihtne puhastada, sest tema one-piece kaasaskantav käepideme disain.

Pudeli kork on silikoonist rõngas disain, mis on piisavalt lihtne, et vältida leket.Toidu-grade PC materjalist muudab hügieeniline ega ohutu.

Pikkus vee cup on 15cm ja laius on 9cm.

Sobib spordi, väljas fitness sport, jne.

Kirje Nimetus: Vee-Cup

Materjal: PC

Stiil: Läbipaistev Stiil, Igav Poola Stiili

Värv: Must, Valge, Sinine, Roheline, Roosa, Oranž

Kaliiber: 36mm

Maht: 650ml

Omadused: Hügieeniline, Ohutu, Mugav

Suurus Andmed:

15cm x 9cm/5.91" x 3.54" (Ligik.)

Märkused:

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Pakett Sisaldab:

1 x Tassi Vett