Nahast Memo Pad Omanik Kontori Koolitarbed Märkus Kaardi Dispenser Märkmepaberi Ladustamise Kasti Laua Tarvikud Dropship

• Sülearvutite & Kirjaplokid
SKU#: t199686 Laos
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Omadused:

OOTDTY

Vastupidav Notepads Dispenser: Pind on kaetud kõrge kvaliteediga PU nahk , sisemus on valmistatud pehmest flanellist, mugav ja keskkonnasõbralik.

Stiilne Disain Kleepuv Märkus Pad Omanik: Kena disain kaanega, et vältida mustuse tulevad puhul, on mitut värvi oma valiku.

Professionaalne Decor Juhul: See on ideaalne, et hoida märkused või visiitkaarte tõhus viis, samuti saab seda kasutada, et hoida oma USB kaablid ja koristama peegeldushäirete oma töölaua taga.

Ideaalne Teie Laua taga: See on suurepärane accenting oma kontoris arenenud stiili ja luua puhas ja organiseeritud office space.

Suur Mahutavus: See mahutab kuni 180 lehekülge märkus raamat.sobib õpilastele, büroo töötaja, ajakirjanik, kirjanik ja teised.

Tehnilised andmed:

Materjal: Nahk+Paber

Hemming Suurus: Umbes. 108x110mm/4.25x4.33 cm

Õli Suurus: Umbes. 105x105mm/4.13x4.13 tolli

Tüüp: Tumesinine Õli Must Õli Punane Õli Hall Õli Pruun Õli Tumesinine Hemming, Must Hemming, Punane Hemming, Halli Hemming, Pruun Hemming

Võimsus: Omanik 180 Lehekülge Märkus Raamat.

Pakett Sisaldab:

1 Töö märkmepaberi Kasti Notepads

1.Palun lubage 1-2cm vigade tõttu manual mõõtmise, veenduge, et te ei pahanda enne tellite.

2.Erinevuse tõttu erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.

• Stiil Memo Padjad
  • Liim Või Mitte No