2 Raamatut Indeks Kaardi Märgib, Sülearvutid Kirjaplokid Rekord Multifunktsionaalne Toidupoed Nimekirjad Paber Õpilane Notecards

• Sülearvutite & Kirjaplokid
SKU#: t195846 Laos
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Kirjeldus

Memo Padjad on valmistatud stabiilne paberkandjal materjali, mis võib olla praktiline.Teil on võimalik salvestada mida iganes sa tahad.Saate neid kasutada, et salvestada oma plaanid, kirjutada, salvestada oma ajakava ja nii edasi.Need memo padjad on lihtne kasutada igapäevases elus.Kirjutamise kogemus on sile.

Omadused

-Värv:Nagu Näha

-Materjal:Paber

-Suurus:12.70X9.00X0.01cm/4.99X3.54X0.00in

-Märkus:50Sheets/Raamat

-Kaasaskantav disain teevad need suured, nagu memo märkus, et tuletada inimestele meelde tähtsamaid asju.

-Lihtne rebida ja kirjutada, mis paneb neid tähele, padjad väga mugav kasutada ja kleebi.

-See märkus pad on kena kooli-ja kontoritarbed jaoks meenutab inimesed teevad midagi olulist ja tulevikuplaanidest.

-Ideaalne kirjalikult ette sõnu, kavad, nimekirjad ja midagi olulist, vältida unustamist.

-Sobib kasutamiseks koolides, kontorites, kodudes, kauplustes ja muudes kohtades, on lai rakendused.

2 x Raamatuid Notepads

• feature9 kirjutada padjad