Kohandatud Mystic Messenger 707 Kollaaž Seljakott Naised Meeste Mood Bookbag Kooli Kolleegiumi Kotid

• Pagasi & Kotid
SKU#: t19286 Laos
  • Kategooria : Pagasi & Kotid

Kas sa otsima täiuslik seljakott, mis ühendab stiili, funktsionaalsuse ja mugavuse?Otsida enam!Tutvustame meie soovitatud seljakott, meisterdatud parimatest materjalidest ja mille eesmärk on rahuldada oma igapäevaseid vajadusi.

See seljakott on valmistatud kõrge kvaliteediga nahk ja veekindel nailon, tagades vastupidavuse ja klanitud, kaasaegne ilme.Selle avar peasahtlisse pakub rohkelt ladustamine oma sülearvuti, kaustad, raamatud, ja essentials.Lisaks pakub see mugav ees ja küljel taskud lihtne juurdepääs teie rahakoti, telefoni ja muud väikesed esemed.

Projekteeritud ergonoomika meeles, see seljakott uhke reguleeritavad õlapaelad, et rahuldada üksikisikute kõik kõrgused ja keha tüüpi.Kui hingav võrgusilma tagasi, paneel vähendab survet teie seljale, pakkuda maksimaalset mugavust kogu päeva jooksul.

Tema pilkupüüdev ja moodne disain, see seljakott on ideaalne spetsialistid, üliõpilased ja reisijate jaoks.See vaevata segud stiili funktsionaalsusega, muutes selle must-have aksessuaar.

Kokkuvõtteks, meie soovitatud seljakott on õige koostisega kvaliteet, mitmekülgsus ja esteetika.See on ideaalne valik neile, kes otsivad seljakott, mis puugid kõik kastid nii stiili, praktilisust ja mugavust.Ära maga maha võimalust oma see tähelepanuväärne seljakott!

• Võimsus Alla 20 Liitri
  • Teenetemärgi PUUDUB
  • Vihmakate Jah
  • Soojendatav Muda Tasku