2TK/LOT BEVOTOP Lilla-Kood H Fakra Naine, et SMA Male Adapter SMA et Fakra Adapter Converter 50 Oomi RF Koaksiaal Ühendused

• Kategooria : Elektriliste Seadmetega & Tarvikud

2TK/LOT Kõrge Kvaliteedi SMA Isane Fakra Naiste Kood A/B/C/D/E/F/G/H/I/K/M/Z Jack Adapter Sirge BEVOTOP RF Koaksiaal Ühendused

Toote Nimetus: Fakra, et SMA Adapter

Konnektor A: Fakra Naine Jack Kood A/B/C/D/ E/F/G/H/I/K/Z

Konnektor B: SMA Male Plug (Silver Plated)

Takistus: 50 Oomi (Ω)

Sagedus Vahemik: 0-6GHz

Pakend: PP Kott

Seisukord: 100% Uhiuue,Kõrge Kvaliteediga

2tk

BEVOTOP pakub täielikku valikut RF koaksiaal ühendused,alates MMCX, MCX ,SMA, SMB, SMC, TS9,CRC9, FME, MS156, BNC,TNC, N, UHF,Fakra, Mini Fakra, HSD, LVDS jne, standardsed tooted, ODM ja eritellimusel toodete OEM Teenust.Meie peamine toodete hulka kuuluvad high speed kaabel sõlmed, RF, coaxial cable assemblies, madal frequencycable sõlmed, RF koaksiaal ühendused, RF, coaxial adapterid.Need tooted on mainlyused andmete ladustamine, võrgustiku -, side -, auto -, meditsiini -, kosmose -, sõjalise valdkonna jne.

Pakume OEM & ODM Custom-made teenust.

1. Kõik esemed, mis on testitud ja hästi pakitud enne saatmist läbi.Paketid saadetakse 1-3 tööpäeva jooksul peale ostjate lõpeta makse.

2. Tavaliselt kulub selleks 7 kuni 45 päeva, et oma koht, mida tavaline post air mail, nagu Tapamuusikakool.ee standard shipping Tapamuusikakool.ee saver shipping. ( See võib võtta kauem aega, et mõned äärealad)

3. Kui sa tahad saada oma paki kiiremini, saate valida, express shipping võimalusi, nagu DHL,Fedex, UPS,EMS jne.Peate maksma extra transpordi maksumus ta.

1. Palun jäta meid 5-tärni positiivset tagasisidet, kui olete rahul meie toodete ja teenuste.see on väga oluline, et meie poodi.

2. Palun võtke meiega ühendust, kui on mingeid probleeme kauba, me püüame oma parima, et lahendada probleem teie jaoks.Palun ärge kiirustage jäta netural või negatiivset tagasisidet enne, võtke meiega ühendust.Lihtsalt usaldage meid, me saame lahendada seda parem teile.

3. Tere tulemast lisada meie poodi, et te nimekirja.Saad 1~2% maha allahindlus otse.

• Takistus 50 Oomi
  • Pesa Tüüp B SMA Male Plug ( Silver Plated)
  • Mudeli Number Fakra, et SMA Adapter
  • Custom-tehtud Jah