8/10Packs Läbipaistev Märkmete Värviline Raamat Kirjutatav Indeks Sakke Memo Stick Kindlalt lugeda Märke Kool

• Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Suur väärtus märkmepaberi komplekt :pakume 8/10Packs märkmete(20sheets/pakki)

Suurus: 4 tolli

98% läbipaistvus: Erinevalt teistest värviline märgib, mis võivad varjata teksti või piltide all neid,meie läbipaistev märkmete võimaldavad teil näha, ja läbi nende selgelt.See muudab need ideaalne tööriist salvestada sisemiselt dokumendid, märgistus üles raamatud ja muud tekstid, ja lisada märkmeid fotod või joonised.nende tunnuseks on peen ja peaaegu nähtamatu välimus, võimaldades neil segu sujuvalt rakendatud sisu ei põhjusta mis tahes häirivaid lisandeid.

Suurepärane Haardumine:Tänu oma erakordse liimi omadused,lehekülg märkmete jääb kindlalt kinnitatud raamatuid mitu kuud või isegi aastaid, ilma et kaotaks oma jäikusega.Nad Näevad läbi märkmete kindlalt kinni pinnad, kuid seda saab kergesti eemaldada ning positsioneerida vastavalt vajadusele.See tähendab, et saate neid liigutada nii sinu organisatsiooni vajadustele muuta, ilma jättes maha kõik kleepuv jääk.

Laialdaselt kasutatakse:Poolläbipaistev märkmete võib kasutada igas vanuses inimesed ja elukutsed.Õpilased ja õpetajad kasutavad neid teha märkmeid ajal loenguid ja korraldada oma kursuste.Äri spetsialistid kasutavad neid jälgi olulisi ülesandeid ja tähtaegu.Loominguline spetsialistid, nagu kirjanikud, disainerid ja kunstnikud kasutavad neid jäädvustada ideid ja inspiratsiooni.Ühesõnaga igaüks, kes tahab jääda organiseeritud ja produktiivne saab kasu, kasutades selgeid kleepuv klapid.

• Brändi Nimi SD&HI