1tk Puidust Laud Korraldaja Multifunktsionaalne Desktop Kirjatarvete Pliiatsi Omanik Kast Home Office koolitarbed Ladustamise Omanik

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Omadused:

1. Kaldun sisestamise disain, lihtne teha, kaldu 45° disain, lihtne kaasa võtta.

2. Salvesta töölaual ruumi.Täiel määral ära kasutada ruumi kõrgus ja vasta harjumus viia üksused.

3. Jagatud lattices disain, selge liigitus mitme lattices, mugav hoida pliiats jagatud lattices teha töölaud on puhas ja värskendav.

4. Ümarate servadega ja läbimõeldud disaini, see ei ole lihtne haiget teha oma kätega kasutamise ajal.

5. Kaasas on väike sahtel, mugav hoida mõned väikesed kulud.

Nimi: Töölaud pliiatsi omanik ladustamise kasti

Materjal: Puit

Värv: Kirss puit、Valge vaher、Hele must

Suurus: 25.5*21*15cm

Pakkimine lisatud:1 X Töölaua Pliiatsi Omanik Ladustamise Kasti

1.Palun lubage 1-3 cm erineb tõttu käsitsi mõõtmine.

2.Kuna erinevad väljapaneku ja eri hele, pilti ei näita tegelikku värvi kirje.Täname oma arusaamist

• CN Guangdong
  • Materjal Puit