Ujuvad Ujuda Jõusaali Kangi Vee Kaal Aeroobika Fitness Basseini Vee Ujumine Aqua Kasutada Barbell EVA Vaht Ujumise Tõstekang

• Muu Sport Ja Meelelahutus
  • Kategooria : Muu Sport Ja Meelelahutus

Tehnilised andmed:

Materjal: EVA

Pakend: 1TK

Suurus: Umbes 27*15*15cm

Kasutusalad: sisebassein, aeroobne võimekus, vee rehabilitatsiooni koolitus, jne

Seda on lihtne säilitada vee barbell on täiuslik lisaks oma vee-aeroobika treening.See on valmistatud EVA vaht, mis on madala vee imendumise ja mugav kasutada.

Vastupanu barbells annab üldine treening oma keha ülaosa, alaselja ja muud osad

See vesi tõstekang on spetsiaalselt mõeldud lastele.Selle suurus ja kaal sobivad laste randme suurus, mis lihtsustab lastel meister ja kasuta seda ujumine koolitus.

Valmistatud kõrge-kvaliteet EVA vaht materjali, see on mõõdukalt pehme ja kõva, ei ole valus laste sõrmed, ja saab ujuda ohutult vee peal samal ajal, mis sobib laste ohutu ujumise koolitust.

Seda saab kasutada mitte ainult kui ujumise õpetamise abi, et aidata lastel parandada nende ujumine oskusi, vaid ka suurendada oma jõudu ja vastupidavust ning parandada nende füüsis.

Iga kangi võtab ere värv, mis tõmbab laste tähelepanu väga palju.Samal ajal, kuju, disain selle kangi saab teha lihtsamaks, et lapsi hoida, kui ujumine.

Tänu käsitsi mõõtmine, palun lubage viga 1-3mm.Palun veenduge, et te ei pahanda enne pakkumist.

Tingitud erinevusi erinevate monitoridega, pildid ei kajasta tegelikku värvi kirje.Palun vaadake tegeliku pildi saanud.Tänan teid väga.

• Brändi Nimi JETTING