Mugav Silikoonist Lestad Lapsed ujumislestad Ujumine ja Sukeldumine Suurus Sobib Algajatele Lapsed Breaststroke Free Diving Ujuda

• Muu Sport Ja Meelelahutus
  • Kategooria : Muu Sport Ja Meelelahutus

Bullet Punkte: 1.Nr Vesi Tallad: Unikaalne Äravoolu Ava Disain tagab tõhusa vee äravoolu, ning, hoides jalad kuivad ja vältida libisemist Silikooniga ujumislestad Lastele.

2.Mugav Seljas Kogemus: sisseehitatud kaitse kihiga, see silikoon ujumislestad lapsed ei strangle oma jalgu või hõõruda neid, kui lööd, pakkudes mugavat ujumine kogemusi oma väetid.

3.Kulumiskindel ja Usaldusväärne, need silikoon ujumislestad lapsed on valmistatud kõrge eriti tugev kumm, mis on nii vastupidav ja pehme, muutes need praktiline korratav kasutamine ja ohutuse tagamine veega.

4.Lihtne Kasutada ja Hooldada: Need silikoon ujumislestad lastele pakkuda lihtne kasutamine, mis võimaldab lihtne panna ja võttes maha.Hoidke oma väikesi " ujumine kergust ja mugavust!

5.Sobib Freestyle: Sobib laiale kasutajaskonnale, see silikoon ujumislestad lastele pakkuda kvaliteetset varustust nii breaststroke ja freestyle, muutes neid ideaalne sukeldumise ja aidata noorte ujujate parandada oma tehnikat vees.

Teha splash koos meie pehme ja mugav ujuda koolitus uimed lastele!Meie lihtne-to-put-labadel funktsioon kuivenduse projekteerimise paremini seljas kogemusi ja veest.Suur freestyle seadmed oma noore ujuja, need uimed on kindel, et ujuda koolitus lõbus ja tõhus.

Toote omadused: Nimi: silikoon ujumislestad lapsed

Materjal: Silikoon

Laadi nõuanded:

1. Tõttu värvi temperatuur ekraan, kaamera, ümbritseva valguse ja fotograafia oskusi, jne., seal võib väike värvi erinevus pildid mõned tooted, ja värv on teema, et tegelik toode!

2. Erinevad käsitsi mõõtmine, palun lubage väike suuruse vahe.

Toodete Nimekiri: 1 paar*ujumiseks uimed