Lihtne Elektrooniline Klaver Kit 51 Mikrokontrolleri DIY Lõbus Õpetamise Praktiline Koolitus Keevitus Assamblee Tava elektronskeeme

• Aktiivsed Komponendid
  • Kategooria : Aktiivsed Komponendid

Toote nimetus: 51 ühe-chip Elektrooniline klaviatuuri komplekt

Toote mudel: TJ-56-596

Töö pinge: DC5V

Trükkplaadi mõõdud: 200 * 48mm

Toote tutvustus :

Elektrooniline klaviatuuri 51 ühte kiipi, mikroarvuti on mõeldud ühe chip mikroarvuti+ - nupp+kõlar.Skaala selle ringkonnakohtu saab toota erinevaid helisid ja nupud saab pop up "Duo, Lai, Mi, Fa, Suo, La, Xi".Elektroonilisel klaviatuuril on mänginud vajutades erinevaid klahve sõrmedega.Sisseehitatud ulatuse kohta juhatus teeb see mugav kasutajad muusika-igal ajal, kõikjal.Potentsiomeeter võib helitugevuse võimendi.

Lülitusskeem:

Pakett sisaldab: