Kopsu Hingamisteede Anatoomia Mudel Õpetamise Süsteem Inimeste Ekraan model School Kopsud Anatoomilise Süda Haridus-Nina Mänguasi

• Haridus-Seadmed Ja Tarvikud
  • Kategooria : Haridus-Seadmed Ja Tarvikud

Kirjeldus

Objekt on õpetamise inimeste hingamisteede ja kopsude mudeli vastu lisatasu ja vastupidavast materjalist.Lihtne kasutada ja käsitseda, sobib isiklikuks ja kutsealaseks kasutamiseks.Sobib lähis-koolid, labori -, õendus koolid, jne.Parim valik sinu jaoks.

Omadused

Selle õpetamise vahend, võite selgitada inimese hingamissüsteemi struktuur on lihtne, lase õpilane saab kindlaks teha funktsiooni, inimese hingamiselundeid kopsu.|Õpetamis-ja haridus-kopsu mudel, lihtne ja mugav ekraan, väga hea ja kena.|tehtud hea kvaliteediga materjalist, vastupidav ja ohutu, suurepärane ja keskkonna - sõbralik, olles pikka aega.|See võib ilmekalt näitavad normaalse morfoloogia ja struktuur inimese hingamiselundeid kopsu, imeline mudel.|lihtne disain, kuid selle praktiline kasutamine, mis annab teile fantastiline kasutamise kogemus.

- Värv: Nagu näha

- Materjal:

Suurus: 27. 00X12. 00X12. 00 10. 61X4. 72X4. 72 tolli.

- See võib ilmekalt näitavad normaalse morfoloogia ja struktuur inimese hingamiselundeid kopsu, imeline mudel.

- Õpetamis-ja haridus-kopsu mudel, lihtne ja mugav ekraan, väga hea ja kena.

- Selle õpetamise vahend, võite selgitada inimese hingamissüsteemi struktuur, lase õpilane saab kindlaks teha funktsiooni, inimese hingamiselundeid kopsu.

- lihtne disain, kuid see praktiliseks kasutamiseks, mis annab teile fantastiline kasutamise kogemus.

• Feature4 hingamiselundite haridus
  • Feature5 kooli hingamisteede ja kopsude mudel