2000sheets Memo Assortii Värvid Indeks Lipud Ristkülikukujuline Märkus Pad Set Ise Kinni Õpetajad, Õpilased Kingitused Kooli Asukoht Liim

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

【PAKENDI SISU】saad 2000sheets/kast isekleepuv märkus padjad, sisaldab ristkülikukujuline tähele, padjad ja indeks lipud märkus padjad, multi värvid, piisav kogus ja värv oma igapäevaseks kasutamiseks.

【SUPER STICKY】Tugev liim, mis saab kleepida seinale tahvli, arvuti, töölaud, külmik ja peaaegu kõik muud sileda pinnaga, mitte lihtne kukkuda, ja eemaldab puhtalt samuti.

【VÄRVILINE PABER】Armas märkus padjad on valmistatud paks paber, sile kirjutamine, suur ristkülikukujuline märkus pad on roosa, väike ristkülikukujuline märkus pad on roheline, indeks lipud märkus padjad on 8 värvi, särav memo padjad, muutes oma sõnumi rohkem märgatav.

【AMETI TÖÖ HELPER】Värviline märgib, padjad hoidke tugevamad ning kauem, suurendada oma tootlikkust aitab teil võtta sõnumeid ja rohkem, kiire märkus, uurimisprojektid, kohtumise märkmed, planeerimine, kasutamine self-adhesive toetuse stick kohta.

【KAASASKANTAV SUURUS】Väike ja kaasaskantav, lihtne teha.Hea valik kingitus õpetajad, üliõpilased, ametnikud, assistent, pangad jne.Sobib jätma sõnumeid oma väljavalitu, pere, sõbrad, klassikaaslased, kolleegid jne.

Kasti Materjal: PU

Märkus Pad Materjal: Paber

Värv: Nagu näha

Kokku Kasti Suurus(LxW): Umbes 12x9.5x2.5cm/4.72x3.74x0.98 tolli

Suur kandiline märkus pad Suurus(LxW): Umbes 7.6x4.6cm/2.99x1.81 tolli

Väike ristkülikukujuline märkus pad Suurus(LxW): Umbes 4.1x4.6cm/1.61x1.81 tolli

Iindex lipud lisa padjakesed(LxW): Umbes 4.5x1.2cm/1.77x0.47inch

Kogus: 2000sheets/box

Pakett sisaldab:

2000sheets x Liim Märkus Pad

1. Tänu valgust ja ekraani vahe, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

2. Palun lubage 1-2 cm erinevuste tõttu käsitsi mõõtmine.

• Brändi Nimi Hinmay