Ujumine Poi Veekindel Avatud Vees Ujuda Poi Reguleeritav Vöörihm Avatud Vees Ujuda Poi Float Ohutu Ujuda Koolitus Triathletes Ka

• Muu Sport Ja Meelelahutus
  • Kategooria : Muu Sport Ja Meelelahutus

Ujuda poi float mugav ja ohutu aksessuaar avatud veekogudes ujumine.See ujuk on võimalik kiiresti ja lihtsalt tühi ja voltida kompaktne suurus.See on kerge ja lihtne teha koos teiega.Ere värv suurendab oma nähtavust vee ja aitab teil turvaliselt.Seda saab kasutada ujumine, snorkeling, kayaking, ja rohkem.Ujuda poi float: lai kasutage toodet vee armastajad.

Täispuhutav suurus: 45*28cm/17.72*11.02 tolli

Ligikaudne kaal: 215g

MaterialPVC

Toote ujuvuse kohta: 20KG

pakkeleht:

Ujuda Poi Float x1

Vaata rohkem toote detailid

1.Lihtne ja mugav : ühe air-bag disain ja lihtne-to-paisutada õhu otsik, see ujuda poi avatud vesi on lihtne ja mugav kasutada.Võite eemaldada ja reguleerida vöö sobib teie talje suurus.Samuti deflates kiiresti ja lihtsalt pärast oma ujuda.

2.Mugav ja ohutu ujumine : Valmistatud paksenenud PVC materjal, see ujuda poi on vastupidav ja vastupidav läbilöökide.See annab nähtavuse ja ujuvvahendid avatud vee-ujujad, võimaldades neil nautida vett enesekindlalt.

3.Kompaktne ja Särav : See ujuda poi on lihtne ühendada ja deflate, mistõttu on mugav kaasas kanda ja salvestada.See aitab ka teil olla rohkem nähtavad open water, sest see loob kontrasti vee loodusliku värvi.Sel moel saab vältida kokkupõrkeid paatide ja muude jeti, ja vältida rünnakuid mere eest.

4.Tõhustatud turvalisust ja mugavust: Ujuda poi avatud vesi on vastupidav ja täispuhutav seade, mida saab kergesti külge oma talje.See annab tuge ja stabiilsust avatud vee ujumine, samuti nähtavus päästmiseks.

5.Mitmekülgne vee tegevust: See ujuda poi saab kasutada avatud vee-ujujad, triathletes, kayakers ja snorkelers erinevate veespordialadega.See sobib kalapüügiks, veekeskus, ise sõidu ekskursioonid, parvetamine, ujumine, matkamine, mägironimine, matkamine, mere surfamine ja sukeldumine.

• Mudeli Number Ujuda Poi Float