Meeste Spordi Püksid Suvel Väljas Tihe Fitness Püksid Töötab Kuiv Koolitus Kiire Korvpall Suurus Püksid Suur Elastsus Exer W7F5

• Spordirõivad Ja Tarvikud
  • Kategooria : Spordirõivad Ja Tarvikud

Toote nimetus: Spordi Püksid

Toote sizeApprox:M,L,XL,XXL,XXXL

Toode värv: Nagu on näidatud joonisel

Toote materjal: dacron

toote omadused:

1. Kvaliteetne Materjal: Valmistatud elastsest kangast, need compression püksid on mõeldud selleks, et pakkuda maksimaalset mugavust ja paindlikkust ajal treeningu, jooksmine, korvpall ja muu koolitus.

2. Keha kallistamine Sobivus: Need tihedalt liibuvad püksid pakkuda kallistama ja toetav sobi, võimaldades piiranguteta liikumine ja vähendada lihaste väsimust.Nad annavad suurepärase pakkimise ja toetada oma lihaseid, suurendada oma tulemuslikkust ja vähendada vigastuste ohtu.

3. Niiskus-wicking Tehnoloogiat: arenenud niiskuse-wicking tehnoloogiat need püksid aitab hoida teid kuiv ja mugav kiiresti imavad higi ja mis võimaldab tal aurustuda.See aitab reguleerida keha temperatuuri, mis takistab ülekuumenemise ajal intensiivse treeningu.

4. Mitmekülgne Disain: Need püksid on mitte ainult sobib fitness ja töötab, vaid ka täiuslik korvpalli ning teiste spordialadega.Nende mitmekülgne disain muudab need ideaalne kihilisus all oma lemmik sportlikud lühikesed püksid või seljas oma.

5. Stiilne ja Vastupidav: oma klanitud ja kaasaegne disain, need compression püksid on mitte ainult funktsionaalne, vaid ka moes.Nad on valmistatud taluma range treeningu ja säilitavad oma kuju ja elastsuse, tagades pikaajalise toimivuse ja vastupidavuse.

Ettevaatusabinõud:

1. Nagu me kõik teame , eri arvutite ekraani värve erinevalt, värv tegeliku objekti puhul võib pisut erineda järgmisi pilte.

2. Kui teil on tunne, raske valida suurus, võite julgelt ühendust mewe annab teile mõned soovitus, kuid see on teie jaoks viide ainult.

Saadetis sisaldab:

1 tk Spordi Püksid

Tänan teid toetuse eest!Tere tulemast osta meilt!Seal on nii palju kasuliku ja odava toote meie poest.Kui teil on vaja rohkem see kirje ,võite meiega ühendust võtta.me anname teile meie parim hind.Jäta oma sõnum!

• Toote Tüüp Lühikesed püksid
  • Sugu MEHED