Fitness Püksid Meeste Vabaaja Koolitus-Ja Fitness Püksid Paindlik Lahti Sportlikud Lühikesed Püksid Kiire Kuiv Töötab Lühikese Kulturismis

• Spordirõivad Ja Tarvikud
  • Kategooria : Spordirõivad Ja Tarvikud

Need püksid on mõeldud, et anda teile vabadus ja mugavus sõidu ajal või teha mis tahes muu tegevus.Nad on valmistatud hingav ja veniv kangas, mis kohandab oma liigutusi.Neil on ka tasku, et salvestada oma väikeste esemete kindlalt.Kas sa tahad joosta, sörkima, või töötada välja, need püksid on suurepärane valik sinu.

Tehnilised andmed:

Nimi: Meeste Väljaõpe lühikesed Püksid

Pükste Pikkus: 5/4 Püksid

Peamine Kanga Koostis: Polüester Kiud (Polüester)

Värv: Hall, Tumesinine, Must

Pant Tüüp: Lahtine Paigaldamine

Elastsusjõu: Kergelt Veniv

Stiil: Sport

Paksus: Õhuke Stiil

Kohaldatava Publik: Teismelised

Pakkeleht:

1* Meeste lühikesed Püksid Koolitus

Vaata rohkem toote detailid

1.Hea Töö: Made of polyester fiber, need püksid on mõeldud kuiva kiiresti ja taht higi eemale nahka, hoiab sind jahedas ja mugavalt ajal oma koolituse.Nad on ka suurepärane töö ja kvaliteetseid materjale, mistõttu neid on kulumiskindel ja vastupidav.

2.Tulevad Laialdast Kasutamist: Kas teil on koolitus, sörkimine, jooksmine, jalgrattasõit, või teostamisel, need püksid on sobilik mitme stsenaariumi.Sa võid ka kanda neid vaba ja mugavalt.

3.Mitu Värvi: Meie mehed on koolitus lühikesed püksid tulevad erinevaid klassikaline värvid nagu sinine, hall, must, ja rohkem.Võite segada ja sobitada neid koos kõik riided ja hea.Neil on ka mitu suuruses, et see sobiks teie vajadustele.

4.Unikaalne Disain: Need mehed on koolitus püksid on mõeldud, et anda teile piisavalt ruumi ja vabadust, et täita oma harjutusi ilma piiravad oma liigutusi.Ainulaadne ja mõistlik disain tagab mugava ja kogemused lahti sobi.

5.Elegantne Andmed: Need mehed on koolitus lühikesed püksid pakkuda küljel taskud, mis võib salvestada teie võtmed, mobiiltelefonid ja muud väikesed esemed.Nad ka funktsiooni elastne waistbands koos sõlme, mis võimaldab teil kohandada survetunne sobitada erinevaid waistlines.Need püksid on peen üksikasjad, mis loovad mugavust ja funktsionaalsust.Sest need omadused, need püksid on mitmekülgne, iga kord.

• Materjal Polüeetersulfoon
  • Sugu MEHED