Iseseisvuspäev Pärg Kunstlik Sinine Valge Punane Lill, Rippuvad Vanik 4. juuli Memorial Day Ukse Teenetemärgi

• Kodu & Aed
  • Kategooria : Kodu & Aed

Tähistada vaimu patriotism koos meie Isamaa Ukse Pärg!Ideaalne iseseisvuspäev, Memorial Day, ja Veteranide Päev, see pärg on rikas andmed ja lisab patriootliku puudutada oma välisuks, esik, aed, kool, businesss, hotell ja restoran.Lihtne puhastada ja hooldada, see on must-olla decor element kõik Ameeriklased!

Nimi: Patriootliku Ukse Pärg

Toote Suurus: 55*30*6cm/21.6*11.8*2.3 tolline

Kaal: 273g

Pakkeleht:

1* 4. juuli Pärjad Ukse

Erinevad valgustid ja ekraani seaded, toote värvus võib olla natuke erinev kui pildil.

Erinevad käsitsi mõõtmine, lubage 1-2cm suuruse vahe.

Vaata rohkem toote detailid

1.Pidulik Ukse Viimistlemiseks: Teha avaldus see iseseisvuspäeva meie isamaa ukse pärg.See pilkupüüdev vanik lisab võlu, et kõik kodus kui tähistame pühi stiil.Ideaalne luua elav ja kutsuva atmosfääri, mis pakub põnevust oma külalistele.

2.Kauakestev Ilu: See patriootlik ukse pärg on valmistatud villast kootud materjal, mis talub päikest ja vihma ja säilitada oma värve pika-pikaajalise kasutamise.See on ka lihtne hooldada ja puhastada, lihtsalt pühkige seda niiske lapiga.

3.Vastupidav ja Korduvkasutatav: See patriootlik ukse pärg on käsitsi valmistatud kõrge kvaliteediga materjalist, mis ei kriimusta teie ukse või fade aja jooksul.Seda saab kasutada mitu korda ja hooaega, sest see on rikas detailid ja värvid.

4.Unikaalne Kingitus: Lisada extra touch Ameerika võlu, et teie pidulik tähistamine koos selle Patriootliku Ukse Pärg.Ideaalne Memorial Day, Veteranide Päev, või mis tahes pere kogumine, see pärg kindlasti suurendada oma ohjeldada kaebus ja näidata oma armastust oma riigi.

5.Lai Rakendus: See patriootlik ukse pärg saab riputada oma esiuksest, esik, aed, kool, businesss, hotell, restoran ja rohkem.See on laialdaselt kasutatud Labor Day, iseseisvuspäev, peod, pulmad ja mujal.

• Materjal Wicker