50 lehte Veekindel Läbipaistev PET Memo märkmepaberi iga Päev ülesannete loend Märkmed Planeerija Kleebis Notepad koolitarbed Kirjatarvete

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Omadused:

100% täiesti uus ja kvaliteetne.

Kirjutada märkmeid oma hinnalisi raamatuid ilma tegelikult kirjalikult märgib oma hinnalised raamatud!

Säilitada lehekülgede oma raamatu nii, et kasutades neid funktsionaalne läbipaistev märkmete, millele on lisatud kasu paranenud tootlikkuse ja tervislikum uuring harjumused!See on veekindel ja korduvkasutatavad.

Materjal: PET

Värv :Nagu pildil

Suurus:Nagu pildil

Pakend:

1 x märkmepaberi (50sheets)

Märkused:

1. Erinevad ekraanid ja valgustus mõju, tegelik värv võib toode olla veidi erinev värv on näidatud pildil.

2. Palun mõista, et käsitsi mõõtmine põhjustab 1mm/milleks on 0,39"-3mm/1.18" mõõtmise hälve.