• Kleebised
SKU#: t120754 Laos
  • Kategooria : Kleebised

MEKEDE Tasuta Shpping HD AHD 720P Auto tahavaate Kaamera, Auto Parkimine Jälgida CCD Veekindel universaalne auto kaamera >> Miks valida MEKEDE?

1. Tapamuusikakool.ee Top 12 Marki,nektarite hulgast.meie eesmärk on hoida kõvasti tööd teha innovatiivseid riist-ja tarkvara Auto Multimeedia mängija, raadio, et anda teile, et isikliku kogemuse.Pakume värskendusi, Püsivara, Tarkvara, UI, GPS Navigatsiooni kaardid TASUTA.

2. Kõik tooted on läbinud range kvaliteedi test enne saatmist veenduge, et kõrge kvaliteediga.

3. Kui toode on probleem 365 PÄEVA pärast kinnitust, toetada tasuta tagastamine ja tagastamise 15 päeva jooksul, või asendame uus masin otseselt teid, kuid palun võtke meiega ühendust esimesel suhelda

4. Meie tooted on 1-aastase garantiiperioodi jooksul.Kui meil on uus tarkvara, me ei uuenda seda igal ajal, et tuua teile parema kogemuse.Kui te anda 5-tärni kiitust ja jagada paigaldus fotod Tapamuusikakool.ee, pärast tagasiside meile Garantiid on võimalik pikendada 2 aastat

>AHD Tagurdamine Video pildi kvaliteet AHD taga-vaata video on selgem kui tavalised kaamerad.Kui vaja, siis palun klikkige pildil, et osta

Funktsioon:

1.toote nimetus: AHD auto tahavaate kaamera

2.Anti fog klaas.

3.CCD imaging sensor.

4.Toetab NTSC/PAL video süsteem.

5.Snap-disaini, seda on lihtne paigaldada.

6.Suure tundlikkuse ja madala energiatarbega.

7.Veekindel, põrutuskindel ja anti-jamming funktsioone.

8.See aitab vältida intsidentide ja õnnetuste kulumist hästi.

9.Extra-low illumination 0,5 Luksi selge öise nägemise.

10.Selle lihtne ja tagasihoidlik disain ja väike suurus ei tõmmata mingit tähelepanu.

11.See kaamera annab teile täieliku nägemise tagasi oma auto, kui sõidad.

12.Kaitsta oma auto kokkupõrge nähtamatu takistus, valida high definition ja hea kvaliteediga kaamera, nagu meie.

13.Ideaalne lahendus vabaneda, et halva tahavaate nähtavus auto, mis ei ole tahavaatepeegel või halva taga visioon.

Tehnilised andmed:

Piksleid: 1080P / 720P

Video väljund 1.0 VP-P, 75 OHM

Skaneerimine system 2: 1 interlace

Töötemperatuur: -20 ° ~ + 50 °, RH95% MAX

Säilitamistemperatuur -40 ° C-75 ° C, < 95% MAX

TV süsteem PAL / NTSC

Valguse taju ala 3.584 mm * 2.688 mm

Gamma koefitsient 0.45

Objektiivi nurk objektiivi nurk: Tase: 135° / Diagonaal 170°

Horisontaalne selgus 480 TV lines

Säriaeg 1-1 / 10000

Valge tasakaal automaatne

Veekindel IP67 klassi / 68

Toide DC 12V

Pakett sisaldab:

1tk tahavaate kaamera

1* Toitekaabel

1*6m Video Kaabel

Kallis sõber , tere tulemast MEKEDE Ametlik Tapamuusikakool.ee-pood.Meil on kaheksa aastat auto dvd raadio tootmise kogemus, keskendudes välisturgudel.Hea tehase hinna ,Nõus, riik, linn agent OEM.Kui teil on vaja Lahtiselt tellimusi ja soovite saada rohkem üksikasju, Palun võtke ühendust meie ärijuht-- JACK

*1.MAKSU: Meie hind ei sisalda ühtki maksu.Tolli tasu ja Maksud on ostjad vastutust, me müüja ei kontrolli seda ja ei ole selle eest vastutama, siis palun lahkelt märkus selle kohta enne kui tellimuse. *2.Remote area : hind ei sisalda dhl kõrvalises piirkonnas tasuta , kui sinu koht on kauge ala, dhl, sa pead pöörama rohkem 40usd remtoe ala eest, kui sa ei maksa seda, müüja ei saa laev see dhl. *3.Paigaldamine: me soovitame klientidel võtta tooteid, et auto teenindamise poodi, et leida professionaalne isik installida,sest vale paigaldamine võib demage seade.kui teil on mingeid probleeme seadme,palun kontaktid meile enne avatud vaidlus,me pakume hea lahendus sulle,enamik vaidlusi on põhjustanud vale kasutamine või paigaldus. *4.Teenindus: ÜKS Aastane Tehase Garantii(tarvikud ei kuulu komplekti),võite küsida meilt navigatsiooni update ' i või uue firmware, kui me saame iga uus.

• Din Üks Din
  • Digitaalse Meedia Formaat CD