395nm LED UV Tulvaprožektor Ultraviolett-Fluorestsentsi Lava Lamp Üleujutuste Mõju Valguse Halloween Xmas Tants DJ Disco Pool Bar

• Tuled & Valgustus
SKU#: t120463 Laos
  • Kategooria : Tuled & Valgustus

Omadused:

1:lainepikkus disco light on 395nm-400nm, ohutu UVA tasandil ja ei ole kahju inimese naha ja silmadega.

2:Disko lambid kiirgavad valgus nurk on 120 kraadi ja saab valgustada suuri alasid must valgus.

3:disko lamp omanik saab reguleerida 180 kraadi kergesti reguleerida valgustuse mõju.

4:Disko tuled on keskkonnasõbralik, energia-kokkuhoid, lihtne paigaldada, madala energiatarbe ja on kõrge heledus.

5:Disko tuled on väga sobiv klubid, DJ etendused, televisiooni-teatrid -, televisiooni-studios, laenutus, disko saali, pere kogunemised, tantsusaalid, ja ansamblid.

Parameeter:

Nimi: UV-projektsioon lamp

Pinge: 220V UV tulvaprožektor (ei saa kasutada 110V)

Veekindel hinne: IP65 (pistik ei tohi kokku puutuda veega)

Võimsus: 50W (50LED)/100W (96LED)

UV-lainepikkus: 395nm-400nm

UVA tase: ohutu inimese keha ja silmad

Valgusvoo nurk: 120 °

Pakett sisaldab: