200pcs Komplekt 5 Tolline Sinine Lateks Jaoks Sünnipäeva Lateks Pool Lateks Õhupallid Õhupalli Sünnipäeva Õhupallid Pool Õhupallid

• Kodu & Aed
  • Kategooria : Kodu & Aed

Pakett Sisaldab:

4 Komplekti kokku, iga komplekt sisaldab järgmisi tooteid

20*Lateks Õhupallid.

Nõuanded: Ohutus on meie prioriteet, ja me soovitame hoida Sinine, Valge, Roheline, Värvi, Sinine, Punane, Hall, Punane, Pruun, Roheline, Roosa, Sinine, Roosa, Roheline, Sinine, Lilla, Roosa, Kollane, Punane, sinine, Roheline, Sinine, Punane, Sinine, Sinine, Valge, Roheline, Värvi, Sinine, Punane, Hall, Punane, Pruun, Roheline, Roosa, Sinine, Roosa, Roheline, Sinine, Lilla, Roosa, Kollane, Punane, Sinine, Roheline, Sinine, Punane, Sinine, Sinine, Valge, Roheline, Värvi, Sinine, Punane, Hall, Punane, Pruun, Roheline, Roosa, Sinine, Roosa, Roheline, Sinine, Lilla, Roosa, Kollane, Punane, Sinine, Roheline, Sinine, Punane, Sinine, Sinine, Valge, Roheline, Värvi, Sinine, Punane, Hall, Punane, Pruun, Roheline, Roosa, Sinine, Roosa, Roheline, Sinine, Lilla, Roosa, Kollane, Punane, Sinine, Roheline, Sinine, Punane, Sinised õhupallid eemal tulekahju, suitsetamine ja kõrge temperatuuriga kohtades.

Lai rakendus: Õhupallid, erinevad suurused tõi muud hiilgus peole.Saate neid kasutada ohutult igal juhul, kas teil tähistada festivalidel nagu ystävänpäivä, baby dušid, emadepäev, isadepäev, soolise paljastada, või sünnipäeva kaunistused.

Õhupallid arch on ideaalne pulmi pruudi dušš, baby shower, sünnipäev, sõbrapäev, kaasamine, Aastapäev, kooli, soo paljastada, jõulupidu kaunistused ja nii edasi.Need valged õhupallid vanik kindlasti sära sinu muljetavaldav ja meeldejääv pidu.

Nõuanded: Lapsed alla kaheksa aastat vana, peaks järelevalvet teostama täiskasvanud, kui kasutades õhupallid.Overinflating õhupallid võivad põhjustada nende pop kergesti, nii et vältida nende ületäitumist.

• Liigitus Ballon
  • Sündmus Pulmad & Kaasamine