• Mänguasjad Ja Hobid
  • Kategooria : Mänguasjad Ja Hobid

DIY Elektri Eest Jeep Mudel Komplektid Kids Üliõpilaste Teadusliku Eksperimendi Sõiduki Mänguasi Teadusliku Eksperimendi Käsitsi Koost See on mingi hariduslik mänguasi, mida saab kasutada laste käed-võime.

Mängides,teie lapsed saavad paremini aru saada teadmisi tank struktuur.

DIY elektrilised jeep eest teie lapsed,suured kingitused ja mänguasjad teie jaoks lapsed.

Sobiv Vanus: 5Y+

Raskusaste: 2 Tähte

1. Palun pange tähele, et montaaži käigus,punane juhe on ühendatud positiivne elektrood aku kast.Sinine on ühendatud negatiivne elektrood.

2. See ei hõlma 4 x AA akut,palun lugege hoolikalt enne ostu.

3. Lapsed peaksid mängima täiskasvanud, sest see sisaldab väikesed aksessuaarid ja teravate objektide, palun hoolitseda laste eest, et vältida allaneelamist.

värv: logi värv

Materjal: puit

Suurus: 13x5.5x8cm

Pakendi Sisu:

1 valige x teadusliku eksperimendi puldiga jeep mänguasi

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Soovitan Vanus 4-6y, 7-12y