Cartoon Lõuna Kott Isoleeritud Termilise Lunch Box Office Naiste Tüdruk Lapsed Veekindel 3D Cartoon Bento Kott Toidu Ladustamise Kott Käekott

• Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

Lõunasöögi Box Kott Suure Mahutavusega kattumisvastaste Veekindel 3D-Muster Cartoon Kaasaskantav Isolatsioon Lunch Box Kott Kool

Kolmemõõtmelise multikas loomade disain, see lunchbox kott on armas ja loov, ja mis veelgi olulisem, see on veekindel ja plekk-vastupidavad, ja on võimalik hoida soe ja külm.

Mõeldud suure võimsusega ja featuring mugav veavad käepidemed ja sile lukuga, see lunchbox kott teeb lihtsaks teha, ideaalne tudengitele ja ameti töötajate, samuti piknikul ja muud tegevused õues.

See on valmistatud kõrge-kvaliteet oxford riie, alumiinium film, vildist riidega materjali.

Pikkus see lõunasöök kott on 23cm, laius on 14cm ja kõrgus on 19cm.

See on ideaalne kooli -, kontori -, reisi -, piknik, rand, kämping, matkamine, jne.

Kirje Nimetus: Lõuna Kott

Materjal: Oxford Kangast, Alumiinium Film, Tundsin Riie

Omadused: Suur jõudlus, Mugav kandesang, 3D-Muster

Suurus Andmed:

Suurus: 23x14x19cm/9.06" x 5.51 x 7.48" (Ligik.)

Märkused:

Tänu valgust ja ekraani seadistus erinevus, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

Palun lubage kerge mõõde erinevus on tingitud erinevatest käsitsi mõõtmine.

Pakett Sisaldab:

1 x Lõunasöök Kott(Teised Ei ole Komplektis)

• Materjal Oxford
  • Kasutamine Toit