Mini Klammerdaja Läbipaistev Väike Kontor, Kirjatarbed Professionaalne Käsi Läbipaistvast Plastikust Õpilane

• Haridus Ja Kontoritarbed
  • Kategooria : Haridus Ja Kontoritarbed

Kirjeldus

Objekt on praktiline amet Klammerdaja, mis on valmistatud plastikust materjale, nii, et see võib olla teile palju aastaid.Kasuta seda selleks, et küünte oma paber dokumendi või kirja koos.Kerge ja kompaktne, see klammerdaja on lihtne teha taskus, kooli kott, käekott, jne.Sisemine rada käesoleva klammerdaja on väga sile ja vaevalt keedised klambrid.

Omadused

-Värv:Roheline

-Materjal:Plastik

-Suurus:6.10X4.10X2.80cm/2.40X1.61X1.10in

-Kerge ja kompaktne.Parim kingitus valik õpilased, sõbrad või kolleegid.

-Office Klammerdaja võib staapelkiud palju paberilehte kokku, mis säästab palju aega ja vaeva.

-Stabiilne stapling tulemuslikkuse aitab sul staapelkiud paberi leht kiiresti, salvestada muret ja vaeva.

-Sobib koolis, kodus või kontoris, ka parim tasu kooliõpilastele töökas õpilane.

-Klammerdaja on lihtne konstruktsioon, aga väga praktiline kasutamine, mis toob suurt mugavuse teile.

1 x klammerdaja 1 x lahter klambrid

• feature11 home office klammerdaja