6 Raamatuid Memo Padjad Tasku Märkus Padjad Tear-off Memo Kleebised Väike Memo Kleepuv Paber Igapäevane Kontroll Nimekirjad

• Trükkimise
  • Kategooria : Trükkimise

Kirjeldus

Teine suur omadus see komplekt raamatuid on tema mitmekülgsus.Oma igapäevast planeerija, to-do nimekiri, memo, ja meeldetuletus, sektsioonid, saate hõlpsalt jälgida kõiki oma olulisi ülesandeid ja kohtumisi.Kas olete hõivatud spetsialist või üliõpilane, see õpikud on ideaalne vahend, et aidata teil püsida organiseeritud ja peal oma mängu.

Omadused

-Värv:Nagu Näha

-Materjal:Paber

Suurus:10.30X7.20X0.50cm/4.05X2.83X0.20in

-Selle liimiga toetus, võite jääda seda kuskil ja kirjutage oluline teave ilma probleemideta, kes umbes kogukas sülearvuti.

-Multifunktsionaalne disain selle tootega muudab see ideaalne kõikidele teie organisatsiooni vajadustele.kas teil on vaja jälgida oma igapäevaseid ülesandeid, kavandada oma ajakava, või lihtsalt kirjutage meeldetuletusi, et see toode on saanud teie hõlmatud.

-Võite kasutada seda toodet pikaajalise märkus-võttes ja organisatsiooni.iga raamat on mõeldud, et viimane, nii saab tugineda see kõik tähtsad märkmed ja meeldetuletused.

-Valmistatud paber, see toode on vastupidav ja usaldusväärne.võite kindel see, et hoidke seda all, kuni iga päev kasutada ja hoida oma märgib ohutu ja turvaline.

-Mitmekülgne funktsionaalsus see toode muudab ideaalne hõivatud spetsialistide ja üliõpilaste jaoks.kas teil on vaja jälgida oma tööplaani või oma klassi ülesandeid, see toode on kõike, mida vaja peatada organiseeritud ja peal oma mängu.

6 x Raamatuid Notepads Liimiga

• feature9 notepads liimiga