Sildid - Reklaam Pen
  • Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Uus Mood Suur Teemant Reklaam Pen Õpilane Auhinna Reklaam Kingitus Pen Metallist Pastapliiatsid Õline Sünnipäeva Kingitus Kirjatarvete TEADE: Kuna manual mõõtmise Suurus võib olla 1-2cm viga.Tänu valgust, värvi füüsiline toode, ja pilt võib olla veidi erinev.Palun mõistmist.Kui te ei saa, et aja jooksul, siis võiks meiega ühendust võtta tagastada või ümber-kohaletoimetamise.Palun ärge kiirustage andma meile halbu kommentaare.Kui toode on kahjustatud tõttu pikaajaline vedu paketi, sa võiks meiega otse ühendust võtta.Me anname teile rahuldava lahenduse.Palun ärge kiirustage avatud vaidlus, et anda meile halbu kommentaare.Materjal:Metall Suurus:14.5 cm Värv:Mitmevärviline Kogus:1tk Tindi Värv:Must Omadused: Täitevedelik saab jagada ja vahetada.

• Kirjeldus auhinna
  • Pakett 1 x Pliiats