Multi-Funktsioon Puidust Töölaud Pliiatsi Omanik Office Kooli Kirjatarvete Ladustamise Seista Juhul, Laud Pliiats Pliiats Korraldaja

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Koht kirjatarbed, säästa ruumi, hoida oma töölaud on mugav ja korralik.

Kallutatav sisemine võre saab paigutada nii horisontaalselt kui ka horisontaalselt.

Jagatud kupeed teha seda lihtne korraldada sulepead, pliiatsid ja markerid.

Puidust DIY Laud Korraldaja Ladustamine on kaasaegne disain teeb selle komplekti abimees sobib sujuvalt oma sisekujunduse ja tööruum.

Lihtne, montaaži mugavus.

Mitmekülgne kupeed hoida pliiatsid, markerid, käärid, sülearvutid, paperclips, kummipaelad ja nii edasi.

Kõrge kvaliteediga puit materjali.

Värv:Puit värv

Materjal:Puit

Suurus: 20.6 x 15 x 30.3 CM

Pakendi Sisu:

1 x Pliiats Omanik

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Tüüp Sulepeahoidikud
  • Kuju Ruut