Hüppenöör jättes Vahele Köis, millel Loendur, Juhtmeta hüppenöör Kiirus jättes Vahele Köis Reguleeritav Väljas Treening Treening Kodus Siseruumides

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

【Kõrge Kvaliteedi】: See jättes vahele köis on valmistatud premium PVC ja EVA materjalist, mugav ja mitte-slip käepidemed ja vastupidav.Reguleeritav nööri pikkus, mis sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele sportimiseks ja fitness.

【Disain】: See kaalutud hüppenöör 2 erinevat võimalust: juhtmega ja saab laialdaselt kasutatakse siseruumides väljas, isegi vähe ruumi.

【LCD Ekraan】: Counter Juhtmeta hüppenöör varustatud digitaalne ekraan, 3 modes, loe täpselt, mida on lihtne kasutada.Suurus: Palli Läbimõõt 6,5 cm/2.56 tolli -, Köie-300cm/118.11 tolline.

【Kaasaskantav】: hüppenöör treening sobib kõigile, kaasaskantav teha võimaldab, saate alustada hüpped köied ajal ja igal pool nagu magamistuba, kabinet, elutuba, ja õues.

【Multifunktsionaalne Fitness】: jättes Vahele köis on lihtne ja kiire sport, mis hoiab sind terve ja tunda rõõmu sport.

Suurus Graafik:

Palli Läbimõõt 6,5 cm/2.56 tolli -, Köie-300cm/118.11 tolli

Pakett Sisaldab:

1 Juhtmeta Hüpata Köied

1 Pikk Köis

Palun lubage veidi vigade tõttu manual mõõtmise ja erinevate monitoridega.

• MainKey3 Fitness Kiirus Laagri Hüpped Vahele Kalorite
  • treeningvarustus sportlik meelelahutus
  • Tüüp sport Tugevus Koolitus
  • MainKey5 Digitaalne Lugedes Koolituse Varustuse Kasutamise