Non-slip Reket Lindi Elastne Reket Grip Tape Perforeeritud Lint jaoks Sulgpall Anti Slip Väljas Koolitus Asendamine

• Sport Ja Meelelahutus
  • Kategooria : Sport Ja Meelelahutus

Kirjeldus

Vastuvõtmise lint materjali, reket grip teip on vastupidav ja ohutu.Sobib tennise reket, pesapallikurikas jne.Suurendada hõõrdumist vähendada libisemist.Suur väljas palli mängud.See on tõhus higi imendumist ja anti-slip mõju.

Omadused

-Värv:Must

-Materjal:Lint

-Suurus:1500.00X1.90X0.10cm/589.50X0.75X0.04in

-Valmistatud lint materjalist, vastupidav ja korduvkasutatav.Suurepärane kaitse tennist või sulgpalli reketid.

-Kerge, venitada, lihtne kaasas kanda ja kasutada, see on hea, et vähendada libisemine, sulgpall ja tennis racket.

-Kuigi see on lihtne , aga see on nii praktiline kui te kasutate seda.Hea higi imendumist ja tugev libisemiskindluse.

-Suurepärane töö meie toode toob sulle hea kogemus.

-See on ideaalne vahend, kui teil on harjutada tennist või sulgpalli, vähendades hakkama välja kukkuda oma käe tõttu higi.

1 x Rulli Reket Grip Tape

• feature9 tennise reket grip lindid