Valge Photocards Ladustamise Kasti Korea Iidol Kaardi Korraldaja Hoiukarpi Laua Konteiner Kooli Kirjatarvete Candy Omanik Kingitus Decor

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Omadused:

1.Paljud rakendused: määrata saab kasutada ladustamiseks fotod, kaardid, nupud & kaunistustest, riie, tempel padjad, alkohoolsete ink pudelid, washi lint, bobbin lõng, tikandid hambaniiti.

2.Turvaline hoiustamine: karbid on varustatud aflip,nii et nad jäävad kinni ja hoidke oma tarnib turvaline ükskõik, kus te võtate neid.

3.Peen kujundus: mugav avada ja sulgeda, ja sujuvalt ääred saab kõrvaldada ohtu mis tahes räpane lekib reisides

4.Esmatarbekaup: hoida neid nii põhi-mahutid väikeste esemete jaoks kodus või garaažis, saad kleepida mõni ilus pilt või kasutada paelad, et kaunistada see nagu puhkus kingitus tina omanikud.

5.Korraldada ja kaitsta oma kaarte: siseseinad kast kindlalt fikseerida kaardid paigas, võimaldades neil stack koos korralikult, mis on hea kaitse ja korraldamine oma kaarte,kaardi kleebis.

100% täiesti uus kvaliteet.

Kirje Nimetus:Väike kaart kleebis ladustamise valge kast

Materjal:plastikust

Värv: Nagu pildil

Suurus:9,5 cm/3.74 in*6cm/2.36 aastal

Kogus:1tk

Pakett sisaldab:

1 Tk ladustamise kasti

1.Tänu eri jälgida ja valguse mõju, tegelik värv punkt võib olla veidi erinev värv, mis näitas pilte.

2.Palun andeks 1 cm, milleks on 0,39"-3 cm (1.18" mõõtmise hälve on tingitud käsitsi mõõtmine.