DIY Pliiatsi Omanik Kokkupandav Pliiats Omanikud Ja Korraldajad Pen Ring Desktop Korraldaja Ja Tassi Storage Box Office Kooli Koju

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

1. Koguda pliiatsi omanik, mis on super mugav kaasas kanda.

2. Lisaks hoidmine pliiatsid, kustutuskummid, joonlauad, värvipliiatsid jne., see sobib ka meik pintslid ja huulepulgad.

3. Sobib lapsed, kolleegid, õpetajad või pere ja sõpradega.

4. Mõlemad otsad on eemaldatavad, nii et seda saab kasutada nagu vaas.

5. Väike suurus, suur võimsus, saab salvestada 5-8 sulepead, pliiatsid või harjad, seista, et päästa oma laua ruumi ja hoida välimus kena.

Nimi: DIY Pliiatsi Hoidja

Materjal: PP

Pakend: opp kott

Suurus: 11.5*8.8 cm/4.53*3.46 aastal

Laiendatud Suurus: 26*11cm/10.24*4.33 aastal

Kaardi Mõõdud: 30*11/11.81*4.33 aastal

Toodete Nimekiri:

DIY Pliiatsi Hoidja *1

Teated:

Erinevad valgustid ja ekraani seaded, toote värvid võivad veidi erineda pilte.

Erinevuse tõttu manual mõõtmise, palun lubage 1-2cm suuruse vahe.

Vaata rohkem toote detailid

1.【DIY Lõbus】, Sest mõlemad otsad Loominguline Pliiatsi Hoidja on eemaldatav, saab seda kasutada nagu vaas.Muidugi, selle lõbus kuju muudab ka see kirja seista laste mänguasi.

2.【Puhas ja Korralik】Arvestades unikaalne disain DIY Pliiatsi Omanik, ta saab salvestada 5-8 sulepead, pliiatsid või harjad, seisma, et päästa oma laua ruumi ja hoida välimus puhas ja korras.

3.【Teha Lihtsalt】Laua Pliiatsi Hoidja Lapsed on väikesed ja suure mahuga, nii et see on väga mugav kaasas kanda, ei võta ruumi ja neid võib kanda kuhu minna.

4.【Laialdaselt】eeliseks on see, et DIY Pliiats Holderis väga mitmekülgne, lisaks jätad pliiatsid, kustutuskummid, joonlauad, värvipliiatsid jne., see sobib ka meik pintslid ja huulepulgad.

5.【Suurepärane Kingitus】Arvestades, et Tabel Pliiatsi Hoidja Klassiruumis on lihtne ladustamise lahendus, see on hea, et kasutada büroo -, kodu -, kooli-nagu kingitus, lapsed, kolleegid, õpetajad või pere ja sõpradega.

• Mudeli Number Kirjutusvahendi Hoidja