Kooli Seljakott Tüdrukute ja Naiste Suure Mahutavusega Kerge Veekindel Multi-taskud Koolikotti Kolledži Üliõpilane Sülearvuti Kott

• Pagasi & Kotid
SKU#: t422089 Laos
Sildid - seljakott
  • Kategooria : Pagasi & Kotid

Garneering On Tasuta

• Soojendatav Muda Tasku
  • Vooder Polüester
  • Võimsus Alla 20 Liitri
  • Stiil Preppy Stiili
  • Seljakotid Tüüp Sisemise Raami
  • Teenetemärgi PUUDUB
  • Funktsioon veekindel
  • Peamine Materjal Oxford
  • Käepide/Pael Tüüp Pehme Käepide
  • Toote Tüüp Seljakotid
  • CN Guangdong
  • Mudeli Number Seljakott 03
  • Interjöör Interjöör Pesa Tasku, Mobiiltelefoni Tasku, Interjöör Lukuga Tasku, Kabiini Interjöör, Arvuti Vahekihi
  • Vihmakate No
  • Sulgemise Tüüp tõmblukk
  • Kandesüsteemid Õhu Padi, Vöö
  • Sugu Unisex
Kasutaja

Tundub väga vastupidav ja hind hea kvaliteet (2023-08-31)

Kasutaja

See on peaaegu identsed pildid, ainult see ei ole märk, kui tundub. See on väga pehme ja armas, tegemist on lai, kuigi mitte nii palju, et poest motiveerivat pudel vett, kuid kui 15.6-inch sülearvuti on õrn riie, nii et sa pead olema ettevaatlik, peale selle, et see on valge ja kergelt määrdunud. See tuli väga hästi pakitud, ma tellisin August 22 ja ta saabus 6. septembril. Pilte saate näha, et sulgemine oli halvasti õmmeldud ja sümmeetria puhul padjad ei ole sama, nii, lisaks asjaolu, et tegemist on mõnevõrra hinnamehhanismide keskelt toetada. Oota 1 nädal, et anda täpsem arvamus :) (2023-09-16)

Kasutaja

Kuni lõpuks midagi tuleb mulle🙄. Tõde on väga ilus ma arvasin, et kangas oleks väga tavalised, kuid tõde on, et ei, see on väga tore!!! (2023-08-17)