Vastupidav Office Pliiatsid Kodu Kooli Pliiatsi Omanik Õde Jaoks Hoidikusse Õpilane Läbipaistev Uuring Lapsed 3 Pesad Mitte Tõsta

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

【Ruumi Kokkuhoiu】Pakett sisaldab 1 pakk sulepeahoidikud, kõrgus 13 x 8.7 x 9.8 cm/5.12 x 3.43 x 3.86 tolline.See on väike, kuid väga vastupidav, hoiab kõik teie asjad hästi organiseeritud, tõeline ruumi kokkuhoiu.

【Lisatasu Materjali】pliiatsi hoidja on valmistatud paks premium plastikust materjale, mis ei ole õmblust read, tugev, vastupidavam ja ei habras kui teised paneelid.

【Selge, Pencil Cup】läbipaistev keha teeb saate kergesti näha, mis seal sees on, saab täiuslik näita oma meik pintsli ja pliiatsi, rikastada sinu edevus tabel.

【Tõhus Organisatsioon】Korraldada täis kummutid ja säästate oma edevus tabel.Täiuslik pen ladu kasutajatele ja spetsialistidele.Tee oma pliiats vahendid käeulatuses, nüüd eemal segadusega.

【Mitmeotstarbeline Kasutamine】kirjatarbed korraldaja võib korraldada igasuguseid, pliiatsid, käärid ja erinevad kontoritarbed kontoris ja meik pintslid eri kuju ja suurusega tualettlaud.

Materjal: plastik

Värv: Läbipaistev

Suurus(cm.):(L x W x H)13 x 8.7 x 9.8 cm/5.12 x 3.43 x 3.86 tolli

Komplekti Kuulub:

1 Tk x Pliiatsi Hoidja

1.Tänu valgust ja ekraani vahe, elemendi värv võib veidi erineda pilte.

2.Palun lubage 1-2 cm erinevuste tõttu käsitsi mõõtmine.

K1: kas toode On täiesti uus?

A1: Toode on 100% brand new

Q2: Minu saadetis on vigastatud või kui sisu on puudu.Mida ma saan teha?

A2: Palun saatke kahju aruande meiega,Me ei hüvita teie kaotusi.

3. küsimus: Kelle poole peaksin pöörduma, kui ma ei ole saanud minu saatmise?

A3: kui sa ikka ei saada kaupa pls võtke meiega ühendust aitab.

4. küsimus: Kas toetada dropshipping ja hulgi?

A4: toetada ,siis Palun võtke meiega rohkem üksikasju.

5. küsimus: Kuidas ma saan rohkem pakkumisi / allahindlusi?

A5: Palun võtke meiega ühendust niipea kui võimalik

• Tüüp Sulepeahoidikud