100 Tk Vintage Külalisteraamatusse Asjade Pack Junk Teataja Kunsti Prügikasti Ajakirja Ephemera Planeerija Kleebis,Alice in Wonderland

• Haridus Ja Kontoritarbed
  • Kategooria : Haridus Ja Kontoritarbed

Suur Väärtus määratakse: 40 kleebised per pack, 16 triibulised kleepsud, 12 käsitöö sildid, 4 postkaardid, 8 jälgimise raamatu (poolläbipaistev), 8 matt kirjapaber (5.5 tolline x 3.9-tolline), 8 Matt kirjapaber (7.8 tolline x 5.5 tolline). 100 tooteid kokku ilma riistvara muster!Alice Imedemaal: Sisaldab suure arvu märke Alice Imedemaal, nagu Hull Müts, Valge Jänes, Jingle ja Dangdang, Pokker, Sõdur, jne.Kui teil on tegemist Alice Imedemaal teemaline päevik/külalisteraamatusse.Sa pead selle komplekti!KÕRGE KVALITEET: Tänu ülemus nelja-värvi trüki tehnoloogia, kõik paberil on kristallselge ja väga rikkaliku värvi.Kerge paber ja erinevaid värvilised paberid on olemas oma valik, hea hinna ja kvaliteedi suhe ja vastupidav, lihtne pisar, ideaalne kollaaž.Samuti kirjalikult sõbralik, printeri sõbralik.Tee oma üksused välja paistma: need on individuaalsed oma scrapbooks, rämps ajakirjad, vihikud, fotoalbumid, kaardi tegemine, kastid ja pakendid, ajakirjad ja täpi ajakirjad, kingituste pakkimine, käsitöö kaardid, kutsed, kunsti ajakirjad, kollaažid, luule Kerib, tähed, vana ilme sülearvuti kujundamine, ümbrikud, aitäh märgib, kooli projektid, keskaegne pulm kutsed ja rohkem.Lase ilu ei armasta oma elu: See komplekt sisaldab suurt kogumise vintage esteetiline kellad, mille eesmärk on junk journaling lovers.Samuti suurepärane kingitus päevik armastavad, sõbrad, õpilased ja sünnipäevad jne.Stiil: Alice in Wonderland Värv: nagu näha Materjal: paber Pakendi Sisu: 1 komplekt * Retro materjali pakk Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.