STOBOK Magnet Kuiva Kustutada Pardal Kahepoolne Isikliku Töölaua Tabletop Valge Juhatuse Planeerija Meeldetuletus koos Seista Kooli Asukoht

• Haridus Ja Kontoritarbed
  • Kategooria : Haridus Ja Kontoritarbed

Kirjeldus

Magnet Kuiva Kustutada Pardal Kahepoolne Isikliku Töölaua Tabletop Valge Juhatuse Planeerija Meeldetuletus koos alusega Kooli ja Kodu Kontor

Omadused

Magnet-Valge Juhatuse Kahepoolne kahepoolne annab teile maksimeerida kirjutamiseks ruumi.See võimaldab teil on kaks projekti, läheb ja on võimalik, et keskenduda üks nimekiri ajal.Ideaalne, et hoida sind keskendunud. |Magnet-Valge Juhatuse Kahepoolne Alumiiniumist seista saab pöörata poolt 360 kraadi, mugav reguleerida mugava nurga all, ning teeb juhatuse seisaks kindlalt. |Magnet-Valge Juhatuse Kahepoolne magnetiline valge juhatuse funktsioone sujuv, lame tööpind, mis teeb väga sujuva kirjutamise kogemus ja pühi puhastada lihtsalt. |Magnet-Valge Juhatuse Kahepoolne võite kasutada seda kuiva kustuta tabel juhatuse ehitada oma aega planeerida, kirjutada iga päev teha nimekiri, või kasutada seda nagu perekond sõnum juhatuse igapäevane meeldetuletus. |Magnet-Valge Juhatuse Kahepoolne Seal on lõputud võimalused, mida saad kasutada, juhatuse.Lihtsalt uurida!

- Materjal: Magnet ja Papp.Alumiiniumisulamist,

- Juhatus Suurus: 36 x 28 x 0.8.

- Värv: Nagu pildil näidatud.

Pakett Sh

1 x Magnet Kuiva Kustutada Pardal