Paat Istmepadja Süsta Padi Korduvkasutatavad Paat Istmepadja Aeru Paadi Iste Väljas

• Veesport
  • Kategooria : Veesport

Kirjeldus

See istmepadja universaalse nelja-hooaeg aeru paat on väga mugav ja praktiline.stiilne ja töökindel, ilus ja vett hülgav.Ei ole lihtsalt deformeerunud või kahjustatud, võite anda ka see nagu kingitus, et sõbrad või pere, kes on draakon paadi rassi koolitus isik, nad armastavad seda.

Omadused

-Värv:Punane

-Materjal:EVA

-Suurus:32.00X15.00X4.60cm/12.58X5.89X1.81in

- Draakon paadi mõla istme padi on töökindel ja valmistatud nii konkurentsi kui ka koolitust.

- Draakon paadi iste sadul on lihtne kasutada ja paigaldada.kasutusiga ja positiivne kasutaja kogemus on tagatud peen töö.

- Draakon paadi istme padi sadul võib muuta istme mugavam, suurendades vaheline hõõrdumine keha.

- Sadul mõla paadid on koosseisus EVA, mistõttu on vähem tõenäoline, et luumurd või murda aja jooksul.

- EVA läbilaskev pad aeru paadi istme padi, mis aitab teil vabastada energiat, kui te lõpetate sõudmine.

1 x Aeru Paadi Istme Padi

Kasutaja

Ma ei soovita, võttes väike laps ja on kallis (2023-09-21)