Kaalu Tõstmine, Poks Kott Bulgaaria Võimsus Kott Jõudu Kasutada Sandbag Fitness-Poks Koolitus Liiva Kott Kollane

• Fitness & Body Building
  • Kategooria : Fitness & Body Building

Croissant aka bulgaaria Kott

Võib öelda, et croissant koolituse meetod on üks kõige negatiivne koolituse meetodeid, et parandada keha lõhkeaine power ja koordineerimine.

Koolituse viisid croissant on enamasti tõstmine, lükkamine, ja pöörlev, ja lõhkemisest on selle suurim funktsioon.

Kuid kui sa tahad õppida pärast koolitust liigub, siis tuleb kõigepealt mõista selle seadme kasutamiseks.

Kui croissant on mõni muu seade.Erineva koolituse meetodid on erinevad koolitus "target positsioonid."

Laagri kaal: 20kg

värv: kollane

Materjal: PVC+silk

Märkus: kohaletoimetamine on tühi kott, liiv peab olema pakitud ise

Pakendi Sisu:

1 x Treening sandbag

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

• Tüüp sport Cadio Koolitus
  • Koolitus Sait Lihaste Relex Seadmed