Veekindel Zip Faili Lukuga Võrgusilma Kott A4 Formaadis Kooli Ja Kontoritarbed Reisi Ladustamine

• Kategooria : Haridus Ja Kontoritarbed

Pakett sisaldab: 40 lukuga kott.Aitab teil korraldada oma faile väga hästi.

Toote suurus: 13.5 cm x 9.5 cm / 34.3 cm x 24.1 cm.See on suurem kui tavaline kirjas suurus lukuga kotti ja mahutab rohkem suuruses ja suurem hulk paberit.

Kõrge kvaliteediga materjale: Meie tõmblukk kotid on valmistatud kõrge kvaliteediga PVC, ohutu ja mittemürgine.Võre struktuur, vastupidav ja stabiilne, ei ole lihtne murda, metallist tõmblukk, tugev ja vastupidav.Tõmblukk koti saab kasutada korduvalt, ja meie lukuga kott on keskkonnasõbralikum kui ühekordseks kasutamiseks mõeldud esemed.Meie materjalid on turvaline ja vastupidav, korduvkasutatavad.Saab ka riputada faili kott säästa rohkem ruumi.

Suur mahutavus: suurem suurus, mahutab rohkem faile.Sobib A4 ja kirja suurus, need võimsad ladustamise dokumendi kotid aitavad teil korraldada räpane paberkandjal dokumente, taastamine office, lauad, ja kodus puhtust.Õige läbipaistvus, delikaatselt kaitseb teie eraelu puutumatust kahjustamata seejuures oma kontrolli sisedokumendid.

Laialdaselt kasutatakse: sobib kasutamiseks kodudes, koolides, kontorites ja reisida, kasutada võib korraldada raamatud, paber, arved, fotod, kosmeetika, jne.

värv: Valge

Materjal: PVC

Pakendi Sisu:

40 x lukuga võrgusilma kotid

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.