Tasu Jar Komplekt Lastele Tähte Klassiruumis Päevase Koolituse Tasu Juhatuse Klassiruumis Tasu Jar Komplekt Komplekt Koos Märkide Koristustöö Skeem

• Trükkimise
  • Kategooria : Trükkimise

Ideaalne õpetajad ja pered, selline käitumine, juhtimise klassiruumis vahend toetab lapsi arendada häid harjumusi!Hõlpsasti luua toetav õpikeskkond, mis premeerib positiivse käitumise ja kasvatab enesekindlust.

Saate 1 Käitumist Boonus Jar, Seistes puitalus, ja nii palju Stari Märkide, nagu te valida.See lõbus tasu jar alustavad lapsed ja motiveerida neid teenida märgid, et täita purk ja saada premeerida.

Nende eredad värvid, kaasata haridus-teema, ja inspireerivaid sõnumeid, need jumalik tasu purgid visuaalselt meenutavad neid hüvesid, mis ootavad neid, sisendada tunnet saavutus ja uhkust, kui nad saavad märkide või märkused.

Klassiruumi haldamise vahend tasu purgid on valmistatud puidust ja akrüül, klassiruumi tasu purgid on vastupidav ja ei ole lihtne kanda või murda; pole vaja muretseda põhjustada vigastusi.

Potta koolitus tasu skeem on mitte ainult sobib potta koolitus, kuid on ka tõestatud kasulik majapidamistööd, igapäevane lugemine, hammaste puhastamist ja enne magamaminekut rutiinist.Plus, see jumalik tasu jar on suurepärane klassis käitumise juhtimise vahend, mis salvestab ja hüvesid üliõpilaste positiivne käitumine klassiruumis.

suurus: 20 x 13cm

Materjal: puit+akrüül

värv: pruun

Pakendi Sisu:

1 x Tasu Jar

1 x Puidust põhjaga

1 x Star Kaardi Pack

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valguse peegeldumine ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.