2024 Uus Agility Redeli Kiirus Redeli 5M Agility Redeli 10 Pulkadega Jalgpalli Koolitust Kiirus Redeli Agility Redeli Kiirus Koolituse Komplekti

• Meeskond Sport
  • Kategooria : Meeskond Sport

Omadused:

OOTDTY ;

Tugev Materjal: kiirus, agility koolituse redel on valmistatud nailonist materjal, mis on tugev ja kindel, ja on pikk kasutusiga.Ja see on parim kaaslane kiiruse harjutused.

Parandada Kiirust Saldod: koolitus redel võimaldab teil parandada kiirust, tõhusust ja jalgade tugevust, core oskusi, tasakaalu, rütmi ja ka keha kontroll treeningu ajal.

Reguleeritav Disain: Reguleeritav korter pulkadega ohutuse, 10 pulk raskeveokite disain, mis kestavad aastaid.Vastupidav nailon rihmad, iga kaks otsa saab on ühendatud teha enam-suurus.

Mitmekülgne Kasutamine: Jalgpalli Redeli jaoks parim sport koolitust, jalgpall, korvpall harjutusi, tennis, sulgpall, et suurendada kiirendus, jalgade tugevust ja kiirust, tasakaalu, rütmi ja keha kontroll.

Kohaldatava Kohti: See kiirus, agility koolituse redel on mitte ainult sobib õues siseõuede ja parkides kasutada.Aga see kehtib ka siseruumides kodus ja jõusaalis, nautige oma jõusaali kogemusi.

Tehnilised andmed:

Materjal: Nailon

Värv: Nagu Pildil

Pakendi Kaal: umbes.400g

Pikkus: umbes.5m/16.40 jalga

Laius: u.44cm/17.32 aastal

(Rohkem Suurus Detail, Palun Vaata Pilti.)

Pakett Sisaldab:

1Pc x Agility Kiirus Redel

1 x Kott

Palun lubage 1-2cm vea tõttu käsitsi mõõtmine.Palun veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.

Tingitud erinevusi erinevate monitorid, pildi ei pruugi kajastada tegelikku värvi kirje.Aitäh!

• Brändi Nimi OOTDTY
  • Täispuhutavad No