Südame Kuju Ehted Kasti Meik Kasti Peegel Roosa Tüdruk Süda Ehted Ladustamise Kasti Üliõpilaste Ühiselamu Moodustavad Korraldaja Box

SKU#: t207582 Laos
  • Kategooria : Kodu Ladustamise Ja Organisatsiooni

ins: cartoon kids peegel ehted kasti kinkekarbis tüdrukud, meik kasti armastus pisiasju ladustamise kasti juuksed tarvikud pakendi karp armastavad ehteid box

1. Multi-layer disain, lihtne teha, täiel määral kasutada siseturu ruumi box, võta vabalt.

2. Vastavalt praktiline keskkond, paindlik paigutamine ja mõistliku kasutamise töölaual ruumi.

3. Väike kuju, multi-funktsionaalne ladustamine, mitmeotstarbeline, ruumi-säästes, kerge ja praktiline, kohaldatakse mitut stsenaariumi.

4. Kvaliteetne PP materjal, täis tekstuur, paks materjal ja vastupidav.

Toote Nimetus: Armastus ehted box

Toote materjal: plastik

Toote kaal: 0.1 kg

Toote mõõdud: 13.5*13.5*5.5 cm

Toote pakend: OPP

Märkused:

1. Kuna probleem või hele ekraan, füüsilise värvi toode võib erineda pildil.

2. Suurust mõõdetakse käsitsi, võib olla väike erinevus, ja spetsiifiline teema, et tegelikust tootest.

Pakend sisaldab: 1* ehted box

• Toode Ehted Box