Sketching Sülearvuti Kõvakaaneline, Ülemine Spiraal Seotud Sketch Pad 24 Lehed Sketching Raamat Maali Varustab Õpilaste Algajatele

• Kunstitarbed
SKU#: t19424 Laos
  • Kategooria : Kunstitarbed

See Sketchbook ja Sülearvuti combo on ideaalne kunstnike kõigi oskuste taset.Selle lehekülgedel vältida verejooksu, mustust ja feathering, kuigi üksikute lehtedena saab eemaldada lihtsalt.Parandada oma oskusi ja luua uimastamist kunst see on mitmekülgne tööriist.Pange tähele, et seda toodet ei sobi kasutada koos alkoholiga vahele.

Nimi: Sketch Pad Raamat

Kaal: 323g/167g

Toote Mõõdud:

A: umbes 21x29.7cm/8.27x11.69 cm

B: umbes 14.8x21cm/5.83x8.27 tolli

Materjal: paber

Pakett Nimekiri:

Sketchbook *1

Märkused:

Kuna valgustuse mõju ja kaamera nurgad, värvi kirje ja, et pildil võib olla nüanss.

Tänu käsitsi mõõtmine, võib lubatud hälve toote suurus.

Vaata rohkem toote detailid

1.Kõrgenenud Sketching Jõudlus: Tõsta oma kunsti oskusi selle sketchbook pad, mis pakub professionaalne joonis pinnale.Ideaalne nii maali-ja sketching, seda saab kasutada, mida kunstnikud tahes tasandi tänu oma hea tekstuuri ja 24 lehed paksenenud paber.

2.Säilitada Oma Kunsti: Meie Sketch Book Pad on happevaba ja pH-neutraalne, paber, et hoida oma kunsti ilusa aastat.Paksem, kõrge kvaliteediga lehti vältida verejooksu, mustust ja feathering, hoolitsedes oma töö kestab.

3.Kunsti-Peab-Olema: Sobib igat tüüpi kuivale meedia, näiteks süsi, pastellid ja pliiatsid (v.a alkohol sm-i ja akvarell pliiatsid), see on mitmekülgne sketch book padi võimaldab teil nautida oma sisemine kunstnik ja viia oma ideed ellu.

4.Saavutada Meistriteosed lihtsalt: Meie Sketch Book Pad pakub microperforated paber kerge eemaldamine ühtse lehti, hoides ülejäänud on terved.Top spiraal siduv on sõbralikud nii vasaku - ja paremakäeline inimesed, võimaldades pad lamama, kui avati lihtne flipping.Kvaliteetne raamat annab ekstra kaitse, tagades oma visandid heas vormis.Selle papi katab paks tagasi ja sile pind pakkuda paremat joonis mõju, suurendada oma kunsti kogemusi.

5.Peab-on Joonis Raamatus Pad: must-olla kunstnikud, see sketch book pad on täiuslik Jõulud kunstitarbed, back-to-kooli, ja maali.Mille eesmärk on rahuldada iga kunstnik vajab, see on ideaalne professionaalsed kunstnikud kui ka lastele ja kunstikooli õpilased.Selle kõrge kvaliteediga paber talub erinevaid meediume ja tehnikaid, mistõttu on ideaalne praktika ja eksperimendid.