Juhuslik Cute Cartoon Planeerija Notepad A5 Spiral Coil Sülearvuti Kawaii Lille Maastik Päevikust Raamatu Iga Päev Planeerija Raamat Õpilased Kingitused

• Sülearvutite & Kirjaplokid
  • Kategooria : Sülearvutite & Kirjaplokid

Omadused: Planeerija Notepad saab kasutada kontoris, koolis ja kodus kasutamiseks, tegemine, teha nimekirju ja nii edasi.Kavandatud kerge suuruse lihtne teha, see on mugav kodu, kontori, kooli ja reisimine.Kõrge vastupidavus ja ei ole lihtne moonutada.Peen töö ja hea tekstuuri, praktilisus.Aitab hoida märkused jaoks olulisi projekte, ülesandeid ja eesmärke ühes kohas.Võite kasutada seda tähele ja DIY oma plaani, salvestada oma teekonda ja kogemusi, või kirjutan päevikusse igapäevaelus.Tehnilised andmed: Kate Materjal:Paber Sisemine Lehel:Umbes 65sheets(130 lehekülge) Suurus: A5 Värvi:12 Liiki Vabatahtlik(4 Värvi Juhuslik) komplekti kuulub: 1x A5 Märkmik Nr Retail Box.Pakendi Ohutuks Mull Kott.Märkus: Palun lubage veidi erinev kuna käsitsi mõõtmine.Palun veenduge, et te ei pahanda, enne kui saate teha pakkumise.Seal võiks olla mõned väikesed erinevused värvitooni pilte ja tegeliku punkt.

• Mudeli Number 456179