Kawaii Pliiatsi Omanik Loominguline Mini Rauast Kopp Pliiatsi Omanik Laud Korraldaja Suure Mahutavusega Kirjatarvete Ladustamise Kasti Õpilane Tarvikud

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Uued ja kvaliteetsed!

1. Ilus ja praktiline: disain mini rauast kopp on värvikas ja kommi värvi stiil ei ole mitte ainult ilus kaunistamiseks, kuid on ka praktiline salvestamise funktsioon, mis võib suurendada puhtuse ja ilu töölauale.

2. Tervislikud ja keskkonnasõbralikud materjalid: See toode on valmistatud kõrge-kvaliteet raud materjale, mis on kindel ja vastupidav, vaba omapärane lõhn ja ohutud keskkonnale, muutes oma elu tervislikum ja keskkonnasõbralikum.

3. Multi-funktsionaalne ladustamine: sobib ladustamiseks igasuguseid väikeseid esemeid, nagu pliiatsid, käärid, märkmik, teritaja, kaustad jne., teha oma töölaua puhtamaks.

4. Väike ja mugav: toode on tagasihoidliku suurusega, ei hõivata ruumi, ja võib rahuldada iga päev ladustamise vajadusi.See on lihtne panna töölaua jaoks, lihtne kasutada.

5. Kvaliteeti parandada elu: candy värvi mini rauast kopp desktop ladustamise ämber võib korraldada nõuetekohane töö või õppe keskkonda, elukvaliteeti parandada ja tõhustada tööd ja õppida.

Materjal: Raud

Värv: Nagu näha

Suurus: Viide pilt

Pakett sisaldab: 1TK

1. Tänu käsitsi mõõtmine, palun lubage viga 1-3mm.

2. Kuna erinevates arvutites erinevate display värvidega, täname oma arusaamist, tegelik toode värv võib veidi erineda pildil.

• Brändi Nimi N2HAO