Õpilane Photocard Omanik 3-Tolline Cartoon Armas Läbipaistev Album Tüdruk PVC Fotod Sideaine DIY Iidol Väike Kaart Kogumise Raamat

• Laua Tarvikud & Korraldaja
  • Kategooria : Laua Tarvikud & Korraldaja

Funktsioon:

--3-Rõngas Foto Album: Sisaldab 1tk sideaine kate, 10tk sisemine varrukad (20 taskud),1tk armas ripats.Katte suurus on 10.7x9.2x2.5 cm/4.2x3.6x0.98 tolli, sisemise lehe suurus on 9.1x7.2 cm/3.6x2.8 tolli, sobib 5.9 x 9,0 cm/2.3 x 3.5 tolli, iga lehekülg omab 2 fotod.

--Premium Mateial: Ühe käega väike foto albumisse on valmistatud kvaliteetsest PVC materjalist, firma õmblema albumid, vastupidav ja lõhnatu, nice touch tunne käes, läbipaistev materjal, lihtne vaadata, koos snap nupp disain muudab fotosalvestuse paremini.

--Unikaalne Disain: 3 Rõngad fotoalbumeid, millel ripub augu peal kate, mida saab kaunistatud medaljonid, jne.Kaas koos cute cartoon disain, metallist lahti-leaf on lihtne kasutada, lihtne ja praktiline, peen töö, kombineeritud-praktilisus populaarne mood.

--Lihtne teha: Kaasaskantav suurus ja kerge, seda saab hõlpsasti kasutusele võtta oma seljakott ja pocket, mini suurus, väga mugav kaasas kanda koos sinuga reisida.Saate asetada fotod kõikjal, igal ajal ja hoida pikaajalisi häid mälestusi.

--Suurepärane Kingitus: Photocard omanik raamat saab salvestada fotosid, postkaarte, kaardid, piletid, postmargid, jne.Pilt, album saab olema suurepärane kingitus oma pereliikmete ja sõpradega.See on hea viis, kuidas salvestada õnnelikud mälestused.Suurepärane kingitus jõulu -, aastapäeva, valentine, emadepäev, sünnipäev, thanksgiving day, lõpetamist, pidu, pulmad, jne.

Materjal:PVC

Värv:Mitmevärviline

Suurus:Shell Suurus:umbes 10.7x9.2x2.5 cm/4.2x3.6x0.98 cm

Sisemine Lehe Suurus:umbes 9.1x7.2 cm/3.6x2.8 tolli

Hoiab Kaardi Suurus: sobib 5.9 x 9,0 cm/2.3 x 3,5 tolli

Pakett Sisaldab:ripats, 10 lehte 3-auk sisemise lehekülge, 1 läbipaistev kest

Käsitsi mõõtmine, palun lubage tühised vead suurus.

Värv võib esineda väikesi erinevusi, mis on tingitud erinevatest aknas.

• Tüüp Kaardi Omanikele & Märkus Omanikud
  • Katte Materjal Pehme Plastikust