Uus 8 Värvi Topelt Joon, Kontuur Art Pen Sm Pen Õpilased DIY Graffiti Markeri Külalisteraamatusse Bullet Päevik Plakati, Kaardi

• Kategooria : Sulepead, Pliiatsid & Kirjalikult Tarvikud

Toote Kirjeldus:

1. Toote nimetus: Double line outline pen graffiti maali värv sm pliiats

2. Toote suurus: 1pc/8pcs, pikkus pliiats on umbes 13cm/5.12 tolli.

3. Toote stiilis: markeri

4. Toode värv: Roosa, must, kollane, oranž, sinine, roheline, hele sinine, 5. Materjal: plastmass

Juhised kasutamiseks:

1.Loksuta pliiatsit üles ja alla mitu korda enne kasutamist.

2. Tõmmake kork, nii et riiklik rakendusasutus on ülespoole ja vajutage seda oma käega kolm-neli korda.

3. Tagurpidi otsa alla ja vajutage pliiatsi paberile mitu korda, kuni tint imbumisalad välja.

4. Kaane kork tihedalt peale kasutamist, ja pani sulepea korter.

Toote omadused:

1. Multi funktsionaalne kasutamine: See luminofoorlamp pliiats on mitte ainult sobib maali ja graffiti, vaid ka raamatupidamine, märkus võttes, kirjutamine, ja märgistamine.Tema värvikas read aitavad teil esile tuua peamised punktid, suurendab lõbus lugemine, ja ka teha oma aruanded ja märkused rohkem huvitav ja elav.

2. Erksad Värvid: See luminofoorlamp pliiats pakub rikas ja värvikas värvi valik, mis mitte ainult ei kohtub erinevate maali vajadusi, vaid ka aitab teil välja paistma ja meelitada tähelepanu kirjalikult ja märgistamine.

3. Kõrge kvaliteediga tint: tint luminofoorlamp pliiats on väga hea kvaliteediga ja on võimalik kirjutada ja juhtida sujuvalt.Kas paberil, käsiraamatud, või muud materjalid, mida ta saab säilitada selge ja kauakestev värv mõju.

4. Mugav haare: See luminofoorlamp pliiats võtab ergonoomiline disain, mugav käepide.Kas teil on, kasutades seda pikka aega või luua maali, see võib anda hea haarde ja vähendada käsi väsimus ja ebamugavustunne.

Tähelepanu:

1.Nagu me kõik teame, eri arvutites näidata eri värvi, ja tegelik värvitoon võib olla veidi erinev järgmine pilt.

2.Tänu käsitsi mõõtmine, suurus võib olla viga, mitu sentimeetrit

Saadetis sisaldab:

1tk/8pcs markeri

Tänan tähelepanu eest, Seal on nii palju kasuliku ja odava toote meie poest.Kui teil on vaja rohkem see kirje ,võite meiega ühendust võtta.me anname teile meie parim hind.Jäta oma sõnum!

• Dual-side Kirjutamine Jah
  • Kirjutamine Keskmise Raamat