esilehele

 

 

Hoone 1930. aastatel, kui siin asus Tapa linnavalitsus.

 Tapa Muusikakooli hoone 2002. aasta jaanuaris.

Tapa (Laste-)Muusikakool alustas tööd 1957.aasta sügisel. Sellele oli eelnenud ettevalmistav periood. 1956.aasta oktoobrist alates korraldati Tapa rajooni kultuurimaja juures muusikakursused, kus lastele 
õpetati klaverimängu ja solfedžot.
27.augustil 1957.aastal toimus Tapa Lastemuusikakooli esimene õppenõukogu. Seda juhatas Tallinna muusikakooli lõpetanud ja Tapale tööle suunatud Ilmar Mägi, kellest sai Tapa Lastemuusikakooli direktor kahekümne kaheks aastaks. Esimesteks õpetajateks 
olid muusikakursustel töötanud Leida Viiralt, Mia Kroon 
ja Arsi Aarma. Õpetama hakati klaveri- ja viiulimängu. Õige pea lisandusid akordioni-, puhkpilli- ja tšelloõpetus. Esimestel õppeaastatel olid klassiruumid Tapa algkooli majas. 1960.aastast alates on kool töötanud vanas

kultuurimajas õppetööks kohandatud ruumides. 2000.aasta sügiseni töötas samas majas ka Tapa linnaraamatukogu.

 Tapa Muusikakooli hoone 2004. aasta septembris.

 

1979-2007 juhatas kooli Peeter Kald
1991. aastast on muusikakool Tapa Vallavalitsuse munitsipaalasutus
2007. aastast on kooli direktor Ilmar Kald

2013. aastal kolis endistest raamatukogu ruumidest välja Tapa Liikumispuudega Inimeste Ühing
2013-2014 algasid vabanenud ruumides ettevalmistused kunstiosakonna avamiseks
2015. aasta 1. augustist alates kannab kool uut nime Tapa Muusika- ja Kunstikool
2015. aasta 1. septembrist alustas tööd kunstiosakond


Tapa Muusikakooli lõpetanud

1. lend 1962. a
1. Elevant, Peep
2. Põder, Jaan
3. Poljakova, Valentina

2. lend 1963. a
4. Luts, Helle-Mai
5. Lass, Ivar
6. Mõtuste, Mart
7. Männik, Tõnu
8. Tali, Rein

3. lend 1964. a
9. Männik, Maris
10. Vahersalu, Anne-Lii
11. Köösel, Ingrid
12. Rannu, Eha
13. Köösel, Hannes
14. Põder, Jüri
15. Põder, Jaak
16. Rannu, Aarne
17. Kose, Helina
18. Lees, Silvi
19. Männik, Ene
20. Kreek, Maie
21. Upan, Arvo
22. Ivoilova, Larissa
23. Kartuzova, Svetlana

4. lend 1965. a
24. Männik, Jaanus
25. Kose, Lea
26. Tšernova, Ludmilla
27. Panasenko, Jevgenia
28. Berezina, Galina
29. Romanova, Inna

5. lend 1966. a
30. Raik, Sirje
31. Frolova, Svetlana
32. Berezina, Natalja
33. Tšezganov, Sergei
34. Kronberg, Vladimir
35. Dragunov, Aleksei
36. Kobla, Hain
37. Randver, Veli
38. Aarelaid, Reet
39. Tüli, Jüri
40. Uustani, Peep
41. Pehka, Talvi

6. lend 1967. a
42. Üüde, Liivi
43. Jänes, Ebe
44. Jõgis, Aili
45. Kala, Heikki
46. Õim, Tiit
47. Suurorg, Oleg
48. Zaikin, Aleksander
49. Nazarenko, Sergei

7. lend 1968. a
50. Vilguta, Viivi
51. Urbalu, Marika
52. Kodusaar, Siiri
53. Lääne, Virve
54. Märtson, Jaak
55. Ojala, Avo
56. Tsessel, Vladimir
57. Ivoilov, Valentin

8. lend 1969. a
58. Salmisto, Leelo
59. Grauberg, Sirje
60. Tagen, Tõnis
61. Männik, Jaak
62. Lehtsalu, Katri
63. Kübar, Arne
64. Anenkova, Olga
65. Vahliovskaja, Irena
66. Dorotjuk, Valentina

9. lend 1970. a
67. Lääne, Meeli
68. Roger, Merike
69. Belova, Marina
70. Harlamova, Marina
71. Sokolik, Ljubov
72. Sokolik, Galina
73. Sokolova, Irina
74. Zigailo, Valeri
75. Hovanskaja, Tamara
76. Hovanskaja, Nelja

10. lend 1971. a
77.Altmäe, Aili
78. Lepik, Liivi
79. Liima, Irene
80. Kippel, Kaie
81. Gurjevitš, Marina
82. Vahemets, Pille
83. Kõhelik, Leelo
84. Valing, Kersti
85. Tšernenko, Irina
86. Märtson, Ants
87. Pajusaar, Avo
88. Tamm, Urmas
89. Volnuhhin, Valeri

11. lend 1972. a
90. Saaliste, Ene
91. Tikkerber, Tiiu
92. Leisson, Lea
93. Skatškova, Ludmilla
94. Jupatova, Olga
95. Püümann, Tiiu
96. Kullamaa, Imbi
97. Kivisild, Anne
98. Võrk, Anne
99. Uusnurm, Urve
100. Käär, Kaie
101. Burdovitsõna, Natalja

12. lend 1973. a
102. Kübar, Toomas
103. Pihelgas, Lele
104. Moroz, Diana
105. Dirin, Andrei
106. Nestor, Toomas
107. Turu, Tiia
108. Mäeots, Ene
109. Volodko, Marina
110. Siimon, Aivo
111. Tamm, Toomas

13. lend 1974. a
112. Tamm, Tiiu
113. Lattikas, Urmas
114. Stavrovskaja, Ludmilla
115. Stavrovskaja, Jelena
116. Fedossejeva, Svetlana
117. Sepp, Külli
118. Kannike, Avo
119. Kreek, Ivi
120. Saareoks, Hilja
121. Kuldnokk, Larissa

14. lend 1975. a
122. Urva, Lea
123. Staal, Maie
124. Parkonen, Raissa
125. Harlamova, Ludmilla
126. Pivovarova, Svetlana
127. Jerjomenko, Andrei

15. lend 1976. a
128. Pihel, Piret
129. Randoja, Kersti
130. Janson, Külli
131. Tjutjukin, Sergei
132. Teinfeldt, Tiina
133. Raun, Peep
134. Igonen, Kaie
135. Mahrov, Andrei

16. lend 1977. a
136. Tagen, Tiiu
137. Külmallik, Anu
138. Lunjova, Alla
139. Karabanova, Roza
140. Vahliovskaja, Viktoria
141. Kase, Tiina
142. Bondar, Larissa
143. Moroz, Marika
144. Bodendorf, Larissa
145. Vaiksaar, Anneli
146. Kask, Kaja
147. Kipper, Andres
148. Reest, Indrek
149. Sommer, Sulev
150. Tint, Eha
151. Tõnisoo, Arvo
152. Vainola, Aarne
153. Puhke, Peeter
154. Palajeva, Irina
155. Šmukler, Vladimir

17. lend 1978. a
156. Zinovjeva, Olga
157. Karmanova, Olga
158. Rjabko, Jelena
159. Kohan, Alla
160. Lebedeva, Larissa
161. Altermann, Ivo
162. Varendi, Indrek
163. Külmallik, Tõnu
164. Ruuben, Andra
165. Enula, Tiina
166. Manin, Juri
167. Eilenkrig, Diana

18. lend 1979. a
168. Vähk, Siivi
169. Lindam, Kalli
170. Kivi, Kai
171. Tiits, Siiri
172. Mattiesen, Marika
173. Seidelberg, Katrin
174. Berlinskaite, Irena
175. Potšep, Igor
176. Samusevitš, Svetlana
177. Kivisild, Kai
178. Õisma, Merje
179. Vomm, Eve
180. Koitjärv, Teet
181. Eenmaa, Imre

19. lend 1980. a
182. Bõtškova, Baiba - viiul EV
183. Gevel, Jelena - klaver NT
184. Grisjuk, Irina - akordion GB
185. Külmallik, Neeme - oboe HL
186. Paris, Kristiina - viiul EV
187. Reimann, Heli - klaver NT
188. Roosmaa, Anne - ksülofon HL
189. Rosljakov, Igor - akordion GB
190. Tõnts, Andrus - metsasarv HL

20. lend 1981. a
191. Abaševa, Anzhelina -klaver MG
192. Alliksaar, Irene - viiul ES
193. Ernesaks, Pille - klaver LT
194. Helenurm, Heli - viiul ES
195. Iljukevitš, Boris - akordion GB
196. Kase, Katrin - viiul ES
197. Kask, Heli - klaver SN
198. Mäeots, Mare - akordion EJ
199. Puusepp, Imbi - klaver LT
200. Raid, Raili - viiul ES
201. Sindejeva, Natalja - klaver MG
202. Tamm, Erika - klaver HT
203. Tokar, Ludmilla - klaver MG
204. Varendi, Anu - klaver SN
205. Viileberg, Anu - klaver HT

21. lend 1982. a
206. Kasak, Maie - saksofon JT
207. Mattiesen, Monika - flööt HL
208. Mäll, Üllar - akordion EJ
209. Pikkoja, Eerik - akordion EJ
210. Rehemaa, Tiina - klaver SN
211. Tambaum, Ulvi - viiul EV
212. Torm, Jane - klaver HA
213. Väits, Lea - akordion EJ

22. lend 1983. a
214. Kukk, Kadi - klaver HA
215. Orupõld, Kaja - klaver HT
216. Suitsmart, Aune - klaver HT
217. Põld, Liili - klaver HA
218. Mägi, Merje - viiul EV
219. Viks, Signe - viiul ER
220. Neider, Pille - viiul EV
221. Rüütel, Riina - viiul ER
222. Hallik, Marika - tšello FV
223. Tõnsil, Allan - klarnet JT
224. Vomm, Aivar - klarnet JT
225. Allik, Tõnis - metsasarv HL
226. Novikov, Urmo - metsasarv HL
227. Kumpas, Tanel - ksülofon HL
228. Kurvits, Andrus - akordion EJ
229. Torm, Joonas - akordion EJ
230. Bõkova, Viktoria - klaver LM
231. Tjutjukina, Tatjana - klaver LM
232. Voznjuk, Elviira - klaver LM
233. Pilvet, Jaana - klaver HT
234. Tšuvpilo, Viktoria - klaver RJ
235. Tumanova, Larissa - klaver RJ
236. Bondar, Vitali - akordion GB

23. lend 1984. a
237. Eha, Janika - akordion GB
238. Kitt, Anneli - klaver KK
239. Krotovitš, Aleksander - klaver OL
240. Mjalitsina, Svetlana - akordion EJ
241. Prints, Ave - klaver HT
242. Prints, Eva - viiul ER
243. Rotai, Oksana - akordion IF
244. Sindejeva, Olga - klaver KK
245. Smirnov, Andrei - akordion IF
246. Virkus, Kristi - klaver KK

24. lend 1985. a
247. Güppinen, Anneli - klaver HT
248. Kann, Siiri - viiul ES
249. Kranich, Tarmo - trompet HL
250. Olvet, Jaan - klarnet JT
251. Raid, Raigo - ksülofon HL
252. Rodina, Julia - akordion IK
253. Roosmaa, Anne - flööt HL
254. Vilu, Tiiu - klaver HT

25. lend 1986. a    
255. Aps, Andres - klarnet JT
256. Bunder, Jaanus - trompet HL
257. Griškova, Olga - klaver JZ
258. Jevdokimova, Natalja - klaver JZ
259. Kallo, Jelena - klaver JZ
260. Kiviperk, Õnne - flööt HL
261. Kraf, Marju - akordion GB
262. Kukk, Külli - flööt HL
263. Leete, Katrin - klaver AK
264. Novak, Oksana - klaver TH
265. Pilvet, Ilona - klaver IP
266. Seestrandt, Kai - flööt HL
267. Suitsmart, Tanel - tromboon HL
268. Vassiljev, Juri - klaver TH

26. lend 1987. a
269. Fadejeva, Olga - klaver OL
270. Kaima, Riina - flööt HL
271. Kork, Margit - klaver IP
272. Kubjas, Merle - klaver AK
273. Kumpas, Tanel - trompet HL
274. Lillemägi, Tiina - klaver AK
275. Linkolm, Maire - flööt HL
276. Mihhalenko, Irina - klaver OL
277. Müür, Marianne - klaver IP
278. Olvet, Hiie - klaver ÜR
279. Roditšenko, Kaida - klaver TH
280. Tali, Anneli - akordion GB

27. lend 1988. a
281. Durneva, Olesja - klaver JP
282. Einpalu, Mart - viiul AKä
283. Jakovleva, Larissa - klaver OL
284. Kald, Ilmar - viiul AKä
285. Kaljus, Eike - akordion IK
286. Kann, Liina - klaver ÜR
287. Kask, Indrek - klarnet JT
288. Kuhi, Margit - viiul PK
289. Käsperson, Ave - klaver AK
290. Nikanorova, Inna - klaver TH
291. Prints, Kai - viiul AKä
292. Tamm, Madli - viiul PK
293. Truu, Sirle - viiul PK
294. Mürk, Jüri - akordion GB

28. lend 1989. a
295. Alliksaar, Jaanus - klarnet JT
296. Kapitsa, Tatjana - klaver JP
297. Leontjeva, Julia - klaver OL
298. Lindre, Krista - viiul ES
299. Mõslivaja, Svetlana - klaver TH
300. Pakk, Ragne - klaver JP
301. Roditšenko, Roland - akordion IK
302. Truu, Heivi - klaver AK
303. Tõnsil, Aire - viiul ES

29. lend 1990. a
304. Babkevitš, Tatjana - klaver TH
305. Eiso, Mait - klarnet JT
306. Klasberg, Aleksander - metsasarv HL
307. Kramar, Ludmilla - akordion IK
308. Kütt, Raili - viiul PK
309. Ladõgin, Igor - klaver VG
310. Lavrinenko, Jelena - klaver VG
311. Liivsalu, Piret - klaver IP
312. Lissitsina, Anna - akordion IK
313. Lorvi, Svetlana - SM
314. Pakkanen, Marja - viiul PK
315. Pšenitšnõi, Dmitri - akordion SM
316. Reinhard, Veronika - akordion SM
316. Romanova, Jevgenia - klaver TH
317. Savenkova, Julia - akordion IK
319. Terask, Kätlin - flööt HL





tagasi avalehele

 

30. lend 1991. a
320. Kalinkina, Olga - klaver VG
321. Kin, Tatjana - klaver OL
322. Koltšnova, Liina - klaver VG
323. Kukk, Martin - trompet HL
324. Matsiselts, Maire - klaver AK
325. Mitt, Piret - flööt HL
326. Mutli, Janne - klaver ÜR
327. Mägi, Harles - trompet HL
328. Novikov, Eveli - flööt HL
329. Semenjuk, Inna - akordion SM
330. Tamm, Triin - klaver ÜR
331. Tammisto, Kaidi - klaver IP
332. Tooming, Sirje - klaver ÜR
333. Traublum, Evely - klaver AK
334. Vahesalu, Jaanus - klaver ÜR
335. Kiisk, Madis - klaver (Simuna)
336. Kiisj, Maiu - klaver (Simuna)

31. lend 1992. a
337. Flusova, Marina - klaver TH
338. Jefimova, Olga - klaver OL
339. Kuhi, Margit - akordion SM
340. Kübarsepp, Viljo - klarnet JT
341. Lastovets, Ketlin - klaver ÜR
342. Mjalitsina, Marina - klaver PK
343. Nairis, Maile - klaver AK

32. lend 1993. a
344. Ausmees, Kristi - akordion SM
345. Burk, Kristo - tuuba HL
346. Eelmaa, Ivo - trompet HL
347. Kadaver, Mery - akordion SM
348. Maksim, Maarja - akordion SM
349. Malva, Kaidi ÜR
350. Morgenson, Raimond - akordion IK
351. Murer, Taimo - trompet HL
352. Silina, Irina - klaver OL
353. Teino, Oksana - klaver OL
354. Truu, Tõnu - trompet HL
355. Veeroja, Rauno - metsasarv HL

33. lend 1994. a
356. Ahmedgarejeva, Elviira - klaver PK
357. Brõtsova, Marina - klaver OL
358. Härma, Janika - klaver IP
359. Kirs, Annika - klaver MO
360. Raudla, Enel - klaver IP
361. Roditšenko, Artjom - klarnet JT
362. Salvik, Merlin - klaver MO
363. Savila, Siiri - klaver AK
364. Tamm, Triin - flööt HL
365. Tammoja, Viljar - akordion SM
366. Tšmil, Olesja - klaver OL

34. lend 1995. a
367. Alesmaa, Mirjam - klaver AK
368. Kiigemägi, Õnne - klaver AK
369. Loštšina, Marina - klaver TŠ
370. Terask, Kaili - flööt HL
371. Vulla, Ela - klaver MO
372. Haiba, Kristel - klaver LP (Simuna)
373. Ojasaar, Evar - viiul ES (Simuna)
374. Ojaste, Sirli - klaver LP (Simuna)
375. Sallo, Kätlin - viiul ES (Simuna)
376. Veskilt, Pille - klaver LP (Simuna)

35. lend 1996. a
377. Bankier, Siiri - klaver MO
378. Ludmilla, Brõtsova - klaver TŠ
379. Helen, Eelmaa - klaver MO
380. Madli, Kents - klaver MO
381. Kerli, Kirsipuu - klaver AK
382. Grethen, Kuusik - klaver AK
383. Linnasmäe, Maarja-Liisa - klaver SN
384. Loemaa, Jaana - klaver TŠ
385. Murumaa, Pille - klaver AK
386. Raudla, Karin - klaver MO
387. Viltrop, Kristi - klaver IP
388. Alber, Liina - viiul ES (Sim)
389. Birnbaum, Evelin - klaver AR (Sim)
390. Kull, Helena - viiul ES (Sim)
391. Randmets, Merle - viiul ES (Sim)

36. lend 1997. a
392. Gertlin, Lindmaa - klaver MO
393. Loštšina, Nikolai - klarnet JT
394. Malõgin, Kaili - klaver SN
395. Püümann, Helen - klaver AK
396. Skrõpak, Ljubov - klaver KM
397. Tedrekull, Triin - klaver AK
398. Viktor, Helen - viiul PK

37. lend 1998. a
399. Alesmaa, Mirjam - metsasarv HL
400. Fatkina, Angelika - klaver MO
401. Kruus, Kersti - klaver MO
402. Linnasmäe, Hanna-Liina - flööt HL
403. Loštšina, Marina - saksofon JT
404. Ots, Andra - klaver MO
405/S Signe Pruul – klaver AR (Sim)

38. lend 1999. a
405. Alesmaa, Margit - flööt HL
406. Buš, Mariam - viiul PK
407. Kaerma, Ardon - klaver KM
408. Karuauk, Katrin - klaver AK
409. Kents, Külliki - flööt HL
410. Kivisild, Tõnis - viiul PK
411. Lindmaa, Evelin - klaver MO
412. Mjalitsin, Aivar - klarnet JT
413. Saaremets, Kristjan - tenorhorn HL

39. lend 2000. a
414. Eilaste, Signe - flööt HL
415. Kaerma, Katri - klaver AK
416. Kirsipuu, Kerli - flööt HL
417. Kivisild, Madis - saksofon JT
418. Lesment, Svetlana - klaver IP
419. Maurus, Kadri - klaver SN
420. Nikiforov, Eve - klaver SN
421. Pipenbrg, Viljar - metsasarv HL
422. Saks, Siret - klaver KM/MO
423. Valvik, Katrin - akordion SM
424. Ülesoo, Anett - klaver MO

40. lend 2001. a
425. Andrušik, Julia - viiul PK
426. Kirsipuu, Kadri - klaver AK
427. Kõre, Darja - klaver SN
428. Solomatina, Aljona - flööt HL
429. Trestip, Merle - akordion SM
430. Valdre, Helen - klaver IP
431. Valk, Aivi - akordion SM
432. Vätson, Nadezhda - akordion SM
433. Riin Ahlberg - klaver AR (Sim)

41. lend 2002. a
434. Peeter Buš - klarnet JT
435. Ardon Kaerma - saksofon JT
436. Anna Kivisild - klaver MO
437. Riina Koemets - klaver SN
438. Redi Kotkas - flööt HL
439. Sander Lastovets - saksofon JT
440. Edgar Roditšenko - klarnet JT
441. Külli Tingas - klaver SN
442. Simar Tuula - trompet HL
443. Siret Tuula - klaver MO
444. Elo Viilveer - klaver IP
445. Helen Hiietamm - klaver AR (Sim)
446. Agne Preem - klaver AR (Sim)

42. lend 2003. a
447. Stanislav Gannošin - klaver KM
448. Kirsti Kaljula - klaver MO
449. Madis Kipper - trompet HL
450. Kertu Rattasepp - klaver AK
451. Kriss Räni - flööt HL
452. Alina Silina - klaver AK
453. Sirle Trestip - akordion SM
454. Jaana Ahlberg - klaver AR (Sim)
455. Margit Goldberg - klaver AR (Sim)
456. Kaire Põldmaa - klaver AR (Sim)
457. Mariliis Põldmaa - klaver AR (Sim)
458. Mariann Sirgmets - viiul ES (Sim)

43. lend 2004. a
459. Inger Greenbaum - klaver IP
460. Anne-Liis Kaerma - klaver MO
461. Katri Kaerma - saksofon JT
462. Getter Lindau - akordion SM
463. Katri Lindau - klaver IP
464. Enely Pilt - flööt HL
465. Nadežda Ruditš - klaver AK
466. Madis Saarmets - klarnet JT
467. Kristina Sagalajeva - klaver IP
468. Anu Tera - flööt HL
469. Merle Trestip - saksofon JT
470. Aneta Trujevtseva - flööt HL
471. Kätlin Hiietamm - klaver AR (Sim)
472. Kadi Keär - klaver AR (Sim)
473. Tuuli Pruul - klaver AR (Sim)
474. Irina Pavljuk - klaver S.Mjalitsina

44. lend 2005. a
475. Helina Haponen - klaver, A. Kald
476. Liisi Kents - klaver, A. Kald
477. Elis Kotkas - flööt, H. Liivsalu
478. Marit Sirgmets - viiul, E. Sarnet (Simuna)
479. Ester Liivak - klaver, A. Raik (Simuna)
480. Keiry Raik - klaver, A. Raik (Simuna)

45. lend 2006. a
481. Siim Kelner - tuuba, J. Tüli
482. Rainer Lättemägi - metsasarv, H. Liivsalu
483. Maret Must - klaver, M. Odar
484. Karin Ojasoo - akordion, S. Mjalitsina
485. Enely Pilt - klaver, I. Puusepp
486. Alina Roditšenko - klaver, M. Odar
487. Anet Rumberg - metsasarv, H. Liivsalu
488. Rauno Tali - trompet, H. Liivsalu
489. Reigo Tamm - eufoonium, J. Tüli

46. lend 2007. a
490. Liisa Allsoo - trompet, H. Liivsalu
491. Julia Filatova - flööt, H. Liivsalu
492. Kelli Kiipus - klaver, I. Puusepp
493. Aleksandra Konovalova - klaver, A. Kald
494. Rainer Kullamägi - klaver, I. Puusepp
495. Grete Lanno - klaver, L. Denissova
496. Alina Roditšenko - flööt, H. Liivsalu
497. Tõnis Saarmets - klarnet, J. Tüli
498. Liina Saia - klarnet, J. Tüli

47. lend 2008. a
499. Marju Jõearu - klaver, M. Odar
500. Mai Kroonmäe - klaver, M. Odar
501. Kristjan Kruus - trompet, H. Liivsalu
502. Anni Lomp - flööt, H. Liivsalu
503. Elari Piksar - klaver, K. Moon
504. Luise Risthein - pärimusviiul, I. Kald
505. Taimo Sipria - trompet, H. Liivsalu
506. Oksana Šurpa - pärimusviiul, I. Kald
507. Sven Uue - akordion, S. Kuusik
508. Jaana Liina Viktor - flööt, H. Liivsalu
509. Katrin Võsar - klaver, S. Kuusik/L. Denissova
510. Pärja Õun - klaver, K. Moon

48. lend 2009. a
511. William Inozemtsev - klaver, I. Puusepp
512. Merili Kaasik - akordion, M. Laugesaar
513. Maarja Kivisild - klaver, I. Puusepp
514. Mihkel Kivisild - klaver, K. Moon
515. Martin Kovalenko - saksofon, J. Tüli
516. Katrin Morgenson - flööt, H. Liivsalu
517. Kerstin Saame - klaver, I. Puusepp
518. Marina Šelabotina - flööt, H. Liivsalu
519. Meeli Tuoppi - pärimusviiul, I. Kald
520. Johanna Vooglaid - klaver, M. Odar

49. lend 2010. a
521. Elisabet Buš - pärimusviiul, I. Kald
522. Katrin Kaasik - pärimusviiul, I. Kald
523. Kärolin Kullamägi - flööt, A. Trujevtseva
524. Anett Lanno - pärimusviiul, I. Kald
525. Liisi Olesk - klaver, L. Denissova
256. Evelin Orgusaar - pärimusviiul, I. Kald
527. Kätlin Palmsalu - pärimusviiul, I. Kald
528. Sandra Paulus - tromboon, J. Tüli
529. Tiiu Saame - klaver, L. Denissova

50. lend 2011. a
530. Andra Annuka - metsasarv, H. Liivsalu
531. Margaret Buš - klaver, L. Denissova
532. Teno Kongi - tromboon, J. Tüli
533. Madli Koppelmann - metsasarv, H. Liivsalu
534. Andrii Lischuk - flööt, N-K. Kosapoeg
535. Melanie Mardim - klaver, I.Puusepp
536. Keity Meier - kitarr, A. Kurvits
537. Erika Morgenson - klaver, I. Puusepp
538. Rasmus Paulus - kitarr, A. Kurvits
539. Andreas Reinula - klarnet, J. Tüli
540. Eliise Sepping - klaver, I. Puusepp
541. Indrek Sults - klarnet, J. Tüli
542. Elen Tumanovitsh - flööt, H. Liivsalu
543. Kerli Uue - saksofon, J. Tüli
544. Mai-Liis Volmar - flööt, H. Liivsalu
545. Kristi Vooglaid - klaver, K. Moon

51. lend 2012. a
546. Katarina Gannošina - klaver, L. Denissova
547. Meree Marleen Ruzitš - klaver, L. Denissova
548. Cärolin Saaremets
549. Liisa Tali - flööt, H. Liivsalu
550. Andreas Õun - trompet, H. Liivsalu

52. lend 2013. a
551. Anastasia Albert - klaver, K. Moon
552. Olga Djomina - klaver, L. Denissova
553. Katrin Kannu - kitarr, W. Liu
554. Karl Kirt - kitarr, W. Liu
555. Marek Palmsalu - kitarr, W. Liu
556. Annabel Piksar - klaver, I. Puusepp
557. Toomas Risthein - akordion, S. Kuusik
558. Sigre Sumla - flööt, H. Liivsalu
559. Aleksander Šumljanski - klarnet, J. Tüli
560. Mariana Žurauskaite - klaver, L. Denissova
561. Marianne Tali - klaver, I. Puusepp
562. Oliver Tuulemäe - kitarr, W. Liu

53. lend 2014. a
563. Alisa Jemeljanova - klaver, L. Denissova
564. Marie-Johanna Kippar - klaver, I. Puusepp
565. Rutt Kivisild - flööt, H. Liivsalu
566. Carolin Meos - klaver, L. Denissova
567. Stefen Sumla - kitarr, W. LIu

54. lend 2015. a
568. Anastasia Avramchuk - klaver, L. Denissova
569. Anastasia Djomina - viiul, E. Siil
570. Marc Girfanov - klaver, I. Puusepp
571. Kendra Jürnas - klarnet, J. Tüli
572. Anett-Michell Kevade - klaver, L. Denissova
573. Milena Konovalova - klaver, L. Denissova
574. Krislin Kruus - klaver, I. Puusepp
575. Janne Lamus - viiul, E. Siil ja I. Kald
576. Martin Leissoo - trompet, H. Liivsalu
577. Anete Luste-Itchev - klaver, I. Puusepp
578. Arthur Luste-Itchev - kitarr, A. Bondaref
579. Andro Mardim - kitarr, A. Bondaref
580. Vahur Oolup - klarnet, J. Tüli
581. Erik Ossiitšuk - akordion, Svetlana Kuusik
582. Delica Brigita Palmsalu - flööt, H. Liivsalu
583. Carmen Vaalmets - klaver, L. Denissova
584. Johannes Vooglaid - klaver, I. Puusepp

55. lend 2016. a
585. Laura Lampe - klaver huviõpe, I. Puusepp
586. Taavet Maask - saksofon põhiõpe, J. Tüli
587. Jete Lisett Neerot - pm viiul huviõpe, I. Kald
588. Kaspar Palmsalu - trompet huviõpe, H. Liivsalu
589. Katrin Palmsalu - saksofon huviõpe, J. Tüli
590. Andero Raava - klaver huviõpe, I. Puusepp
591. Aneta Šumljanski - flööt huviõpe, H. Liivsalu

56. lend 2017. a
592. Anna Abrosimova – kitarr põhiõpe, A. Bondareff
593.
Luiza Aleksandrova – kitarr põhiõpe, A. Bondareff
594.
Rosalia Buš – viiul huviõpe, E. Siil
595.
Jako-Kaarel Härm – metsasarv põhiõpe, H. Liivsalu
596.
Kirke Jäetmakrom. kannel huviõpe, J. Väljaots
597.
Rosanna Kevade – flööt vabaõpe, H. Liivsalu
598.
Joosep Kivisild – trompet huviõpe, H. Liivsalu
599.
Elina Ries – klaver huviõpe, D. Roditšenko
600.
David Skrjabin – tromboon huviõpe, J. Tüli
601.
Jelizaveta Tšuvpilo – flööt huviõpe, H. Liivsalu
602.
Nadežda Tšuvpilo – mandoliin huviõpe, I. Kald
603.
Marleen Vaigurand – klaver huviõpe, I. Puusepp
604.
Karl-Markus Vijar – klaver huviõpe, I. Puusepp
605.
Käty Vildek – viiul põhiõpe, E. Siil